Системи ліфтів

АКАР – компанія, відома як бренд якості і безпеки, пропонує цінність і естетику будівлі і надає технології, адаптовані до конкретних потреб.

АКАР виробляє, монтує, підтримує і модернізує всі типи будівель і шахт за допомогою домашніх ліфтів, вантажних ліфтів, службових ліфтів, ліфтів для носилок і каталок, автомобільних підйомників і підйомних ліфтів.

Стандартні або спеціально розроблені ліфти АКАР можуть бути легко інтегровані в архітектуру будинку і його операційну систему.

Технологія ліфтів АКАР змінюється і розвивається разом з будівельними технологіями.

Незалежно від місця встановлення, ліфти АКАР ідеально вписуються в конструкцію.

Наші ліфти можуть бути придатні для всіх типів будівель.

Комерційні та офісні будівлі

Системи ліфтів - компанiя СРБК «Портал»

Ми пропонуємо пасажирські ліфти, панорамні ліфти і вантажні ліфти, які можуть реагувати на всі види потреб в умовах жвавого руху пішоходів, в торгових центрах що постійно рухаються, офісах і комерційних зонах. Завдяки системам безщіткових ліфтів, забезпечується низьке енергоспоживання, а експлуатаційні витрати знижуються за рахунок забезпечення високої продуктивності.

Лікарні, медичні установи

Системи ліфтів - компанiя СРБК «Портал»

З максимальною безпекою, швидкістю, гігієною і комфортом ліфти для носилок і каталок від АКАР призначені для лікарень, завдяки естетичності ліній забезпечують комфорт для людської психології.

Квартири і будинки

Системи ліфтів - компанiя СРБК «Портал»

Громадські будівлі

Системи ліфтів - компанiя СРБК «Портал»

Громадські місця повинні бути доступні для всіх. Ліфти АКАР будуть працювати з максимальною надійністю, продуктивністю і довговічністю в громадських місцях, навчальних закладах, спортивних центрах, центрах культури та мистецтва і на відкритому повітрі, а також в транспорті.

Він призначений для забезпечення доступу, з рішеннями, які підвищують комфорт.

Транспортні системи

Системи ліфтів - компанiя СРБК «Портал»

Комфорт, довіру і швидке транспортування важливі в місцях масового громадського транспорту, таких як метро, мости, підземний перехід, залізничні станції, залізничні системи.

AKАР, експерт в галузі транспортних систем, працює, приділяючи особливу увагу потребам пасажирів.