Ліфти та ескалатори. Застосування, актуальність і розвиток виробництва.


В умовах великих міст-мегаполісів, коли висота будівель досягає сотню поверхів, продаж ліфтів розвивається і буде залишатися актуальним ще довгий час.

Читати далі

 

Ліфт – вантажопідйомна машина, що здійснює рух вертикально прямий (вгору-вниз) і допомагає перевозити вантажі або людей, в залежності від призначення. Перше будівництво ліфта приписують до 236 року до н. е. Архімеду. Зараз, вартість ліфта залежить та відрізняється не тільки класифікацією, але і приводом:

 

   -   З електричним приводом. У таких ліфтах застосовується електричний привід та електронна станція керування ліфтом, електричні пристрої безпеки та освітлення. Не рахуючи інших допоміжних елементів.

 

   -   З гідравлічним приводом. Подібний пристрій для ліфтів використовується в основному для малоповерхових будівель, де швидкість переміщення і висота не принципова і, крім того, обмежена. Одним з істотних недоліків гідравлічних ліфтів є застосування великої кількості масла (180-220 літрів). Такий підхід загрожує вибухонебезпечністю та відсутністю екології. Зараз, подібне рішення серйозно програє електричним ліфтам, їм не потрібно масло та користування є більш безпечним.

 

Особливу увагу привертають до себе не тільки вантажні (перевезення товарів, матеріалів тощо), але і ліфти пасажирські. Логічно припустити, що будуть застосовані різні вантажопідйомності для них. Але для пояснення особливостей, рекомендованих виробників для придбання та інших моментів, буде використовуватися формат "запитання-відповідь".

 

Встановлення ліфта якого типу найбільш прийнятно в наш час?

Читати далі

Ми живемо в 21 столітті, де вся перевага будується на якості  та зручності. Так, раніше для побудови ліфтів було необхідно машинне приміщення. Зараз, технологія вже досить давно дозволила використовувати метод БМП (без машинного приміщення). Такий підхід допомагає скоротити витрати на електроенергію і заощадити місце. Ліфти можливо купити у нашому представництві.  Так, СРБК «Портал» є представником компанії Izamet, яка ввела цей революційний тип собі на озброєння. Тому замовляючи у нас проект, будьте впевнені, що все буде зроблено за сучасними технологіями та проведена установка ліфта без БМП.

 

Які ліфти в Україні користуються найбільшою популярністю?

Читати далі

Варто почати з того, що Україна – велика розвинена держава з великими урбаністичними містами. Для забезпечення найбільшої зручності для переміщення у великих будинках і були придумані ліфти. Так, у розвинених містах використовуються всі типи ліфтів: починаючи від вантажних, закінчуючи пасажирськими і котеджними. Все залежить від призначення того чи іншого ліфта чи підйомника.

 

Для того, щоб купити ліфт, достатньо зв'язатися з нами за допомогою контактних номерів, які вказані на сайті. Наш персонал володіє високим рівнем професіоналізму і відповість на всі запитання.

 

Яка компанія забезпечує найбільш стабільне виробництво ліфтів?

Читати далі

На ринку є кілька великих заводів, які зможуть допомогти в цьому. Найкращі з них – Могильовліфтмаш (Білорусь) і компанія Izamet (Болгарія). Обидві фірми вже давно на ринку виробництва ліфтів і мають великий досвід. Також обидві компанії володіють необхідними сертифікатами для роботи в Євросоюзі та СНД. У кожної з них своя історія, яка починалася з якісного виробництва в малих обсягах і переросла в велике об'ємне виробництво, не змінюючи при цьому якості та поняття «ліфт-обслуговування». Також ми пропонуєм ліфти власної торгової марки TM ЛІФТПОРТАЛ, відповідно сертифіковані та виготовлені під нашим контролем.

 

Щодо ескалаторів? Займається компанія подібними установками?

Звичайно! Ми маємо великий досвід монтажу ліфтів та ескалаторів включно.

 

Читати далі

Ескалатор – конструкція або підіймально-транспортний механізм, яка виглядає у вигляді сходів з нахилом 30-35 градусів і використовується для зручного переміщення людей між рівнями (метро, торгові комплекси тощо).

 

Наші рішення завжди надійні та мають великий запас гарантії на використання, тому при покупці ескалаторів завжди можна бути впевненим, що проектування, установка і саме пристосування буде на вищому рівні якості. Втім, це стосується не тільки ескалаторів, але і ліфтів, які представлені в асортименті. СРБК «Портал» який завжди готовий служити гарантом якості і високої продуктивності.

 

Joomla Plugins

СРБК Портал — продаж та монтаж ліфтів та ескалаторів

Читати далі


ПП СРБК «Портал» - велика будівельно-ліфтова компанія, що спеціалізується на встановленні ліфтів всіх типів та призначень, вертикальних та похилих платформ для інвалідів, ескалаторів і траволаторів: монтаж, демонтаж, пусконалагодження, модернізація, ремонт і технічне обслуговування. Також компанія надає допомогу в виготовлені проектів на заміну ліфтів, реєстрації ліфтів в органах Держпраці, проведення первинного огляду ЕТЦ і виготовлення дозволу (декларації) на експлуатацію. Самостійно проводим кінцеву перевірку ліфтів. Компанія «Портал» працює на ринку України вже 15 років.

СРБК «Портал» пропонує тільки зручні в експлуатації, якісні та надійні ліфти за доступними цінами, надаючи гарантії як на ліфти і ескалатори, так і на роботи по їх монтажу та пусконалагодженню. Застосовується система знижок і акцій для постійних клієнтів (безкоштовна доставка ліфта, знижки по монтажу та обслуговуванню і багато іншого).

Сертифікат офіційного дилера Могильовліфтмаш - компанія «Портал» Сертифікат офіційного дилера Izamet - компанія «Портал» Сертифікат офіційного дилера Могильовліфтмаш - компанія «Портал»

Весь персонал - професійний і доброзичливий, готовий до взаємовигідної та плідної співпраці.

Читати далі

Компанія «Портал» - представник і імпортер світових виробників ліфтів. Велика увага приділяється ліфтам виробництва Izamet (Болгарія) і Могильовліфтмаш (Білорусь), що імпортуються в великих кількостях. Персонал компанії вільно володіє багатьма іноземними мовами, допомагає в спілкуванні з виробниками ліфтів і надає можливість швидко і якісно надавати цінові пропозиції та консультації замовникам.

Великий штат монтажників і наладчиків дає можливість виконувати роботи по монтажу ліфтів будь-якої складності: виготовлення і монтаж металлокаркасной шахти для ліфта, будівельно-оздоблювальні роботи, а також весь комплекс робіт, пов'язаних з установкою ліфтів і ескалаторів усіх типів і виробників.

Компанія має всі необхідні дозволи та ліцензії для виконання робіт з монтажу та обслуговування ліфтового обладнання та ескалаторів, а також всі сертифікати на ліфти і ескалатори, які пропонуються компанією і доступні на цьому сайті.

Наявність сертифікації по ДСТУ ISO 9001:2015 свідчить про високу якість робіт та являється додатковою ознакою що з цією компанією варто мати справу та що на підприємстві застосовуються новітні методи контролю якості та організації роботи та виконання взятих на себе зобов'язань по поставці, монтажу ліфтів та ескалаторів .

Сертифікат офіційного дилера Izamet - компанія «Портал»

ПП СРБК«Портал» володіє ексклюзивними (виключними) правами на всій території Україні на здійснення поставки, монтажу, гарантійного і негарантійного обслуговування обладнання, виготовленого компанією «IZAMET».


КІЛЬКА ПРИЧИН, ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З СРБК «ПОРТАЛ»:

 • Стабільність.
  Читати далі
  За більш ніж десятиріччя існування компанії «Портал» власник, директор, і реєстраційні дані фірми не змінювалися (включаючи, наприклад, свідоцтво платника ПДВ);
 • Професіоналізм.
  Читати далі
  Ліцензія компанії «Портал» дозволяє виконувати роботи по ліфтах та ескалаторах вищої категорії складності і класу наслідків (будівлі вище 100 м, споруди атомної енергетики, вугільної, хімічної, оборонної галузі та інше);
 • Гарантія.
  Читати далі
  Річні обороти компанії складають десятки мільйонів гривень, що є запорукою виконання взятих на себе зобов'язань;
 • Практичність.
  Читати далі
  Компанія ніколи не замовляє і не продає ліфтове обладнання без виїзду і додаткових обмірів будівельної частини об'єкта інженером СРБК "Портал". Треба зазначити, що елементарною попередньою підготовкою часто нехтують інші ліфтові компанії, після чого замовник може з подивом виявити, що при отриманні ліфта він не вміщується в фактичну шахту ліфта, або, наприклад, не вистачає довжини канатів. Адже колектив компанії знає, як часто проектна документація відрізняється від фактичної;
 • Допомога.
  Читати далі
  Без додаткових оплат замовнику надається допомога у виготовленні дозволу ( декларації) на експлуатацію;
 • Комплексний підхід.
  Читати далі
  Компанія «Портал» виконує весь спектр робіт, починаючи з проекту на ліфт, монтажних, налагоджувальних і будівельно-оздоблювальних робіт і закінчуючи тестуванням, повним оглядом, електровимірювання і виготовленням дозволу на експлуатацію.

 Отримати пропозицію на ліфт

 

Joomla Plugins