Ескалатори BLT

Ескалатори BLT - компанія «Портал»

Ескалатори BLT-ES розроблені та виготовлені у відповідності з «Правилами безпеки виробництва та установки ескалаторів і траволаторів» EN115 Європейського комітету стандартизації (відповідно до GB16899-1997), широко використовуються в комерційних будівлях, супермаркетах, метро, торгових центрах, на залізничних станціях і в інших громадських місцях. Це ідеальний транспортний засіб, що з'єднує поверхи однієї будівлі.

Ескалатори ESP-L спеціально розроблені для громадських місць широкого призначення, завдяки своєму прекрасному виконанню задовольняють потреби не тільки вишуканих комерційних будівель, але і звичайних громадських закладів.

Ескалатори ESP-M спеціально розроблені для універсальних магазинів, офісних та інших будівель вишуканою обробки. Вузький поручень зручний у використанні, створює відчуття комфорту для пасажирів, його проста форма гармонійно поєднується з навколишнім оточенням, додаючи ще густішою відтінок сучасності.

Ескалатори ESG спеціально розроблені для метро, вокзалів і вуличних переходів. Ескалатори даної моделі розраховані на великий пасажиропотік і можуть працювати протягом тривалого часу. При використанні балюстради з нержавіючої сталі можуть безпечно і надійно працювати навіть у самих несприятливих умовах.

Ескалатори кожної моделі мають додаткові функції, задовольняючи різні потреби замовника.

Ви можете дізнатися ціни на ескалатори на нашому сайті. Купити ескалатори BLT можна вже зараз (можлива покупка в кредит).