Ліфти Могильовліфтмаш

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Ліфти пасажирські Могильовліфтмаш - ліфти Україна - компанія СРБК «Портал»

Вантажні і маловантажні ліфти Могильовліфтмаш – компанія СРБК «Портал» Ліфти Могильовліфтмаш для лікарень – компанія СРБК «Портал» Котеджне ліфт Могильовліфтмаш – компанія СРБК «Портал»
Могильовліфтмаш пасажирські ліфти Вантажні та маловантажні ліфти Могильовліфтмаш Ліфти для лікарень Могильовліфтмаш Котеджні ліфти Могильовліфтмаш

 

  »  Регулятори швидкості Могильовліфтмаш
  »  Пасажирські ліфти Могильовліфтмаш без машинного приміщення
  »  Пристосовані для інвалідів від Могильовліфтмаш (П-0610БИ і ЛП-0610БГИ)   »  Панорамні ліфти Могильовліфтмаш
  »  Системи ліфтового управління Могильовліфтмаш   »  Будівельний підйомник Могильовліфтмаш
  »  Ліфтові лебідки Могильовліфтмаш   »  Робоча Платформа щоглова Могильовліфтмаш ПЛР-20
  »  Комплекти модернізації Могильовліфтмаш   »  Енергозберігаючі ліфти від заводу Могильовліфтмаш
  »  Електродвигуни Могильовліфтмаш   »  Завод Могильовліфтмаш в фото
  »  Відеоспостереження в ліфтах   »  Будівельні завдання на ліфти від Могильовліфтмаш

Ми живемо в часи високих хмарочосів та торгових центрів. Десятки поверхів вже ні для кого не новина, і для того, щоб полегшити життя жителям і відвідувачам, були придумані такі зручні конструкції як ліфти. Могильовліфтмаш є компанією, відомої в межах СНД саме завдяки якісному впровадженню своїх ліфтів і їх успішному просуванню ось вже більше ніж за 45-річну історію.

Підприємство було засновано в 1967 році, виходячи з назви компанії, місті Могильові. Будівництво було розпочато рішенням Ради Міністрів СРСР і послужило підставою для майбутнього просування. Варто зазначити, що тільки за 1990 рік, коли завод у всю працював для обслуговування по всій території Радянського Союзу, було випущено понад 14000 ліфтів. Незабаром підприємство перейшло на виробництво і дрібних комплектуючих, що дозволило замовляти необхідні запчастини без необхідності заміни ліфта. Станом на 1 Січня 2016 року, було виготовлено 297576 ліфтів і темпи виробництва стабільно ростуть. Так, для порівняння: за 34 роки з дати заснування було випущено 200000 ліфтів, а за період з 2004 по 2016 рік (за 12 років) вдалося реалізувати майже 100000 примірників.

На даний момент Могильовліфтмаш виготовляє та обслуговує понад 130 видів ліфтів. Також є нестандартні рішення, які проектуються і втілюються в життя за індивідуальним замовленням.

Так завод виробляє пасажирські ліфти до 1275 кг вантажопідйомністю та швидкістю до 2 метрів в секунду; вантажні ліфти до 6300 кг з аналогічною швидкістю руху; лікарняні ліфти з вантажопідйомністю до 1600 кг, а також маленькі котеджні ліфти до 225 кг Для виробництва кожного типу ліфтів (крім котеджного) йде крок вантажопідйомності (в середньому від 80 до 150 кг) для того, щоб вибрати необхідну комплектацію і не переплачувати за зайву вантажопідйомність без потреби.

Завдяки потужностям Могильовліфтмаш може поставляти запасні комплектуючі для модернізації та поліпшення застарілих моделей ліфтів.

На даний момент Могильовліфтмаш – один з лідерів з продажу в країнах СНД. Завдяки високій якості продукції, ліфти завжди користуються попитам в багатьох країнах. Крім того, всі конструкції виготовлені у відповідності зі стандартами і вимогами Технічного регламенту Митного Союзу, що гарантує високий рівень безпеки («Безпека ліфтів»).

Для прикладу, ліфти виробництва Могильовліфтмаш працюють на всіх підприємствах у всіх країнах СНД і використовуються в таких місцях, як ракетно-космічний комплекс Байконур, Центральна клінічна лікарня в Москві, Адміралтейські верфі (місто Санкт-Петербург), Великий театр і адміністрація президента Республіки Білорусь (місто Мінськ).

Реалізація ліфтів в подібних місцях дозволяє добитися найвищих рекомендацій для розміщення їх в інших подібних об'єктах і не тільки.