Ліфти пасажирські Могильовліфтмаш

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Ліфти пасажирські Могильовліфтмаш - компанія «Портал»
 • pass1
 • pass2
 • pass3
 • pass4
 • pass5
 • pass6
 • pass7

Компанія Могильовліфтмаш випускає пасажирські моделі ліфтів, які ідеально вписуються в житлові будинки, а також є придатними для будівель громадського, адміністративного, банківського, офісного призначення. Вони мають таку вантажопідйомність: 225, 300, 320, 400, 450, 500, 630, 1000 і 1275 кг, при цьому рухаються зі швидкістю близько 2м / с. Ліфти мають машинне приміщення, яке розташовується у верхньому або нижньому розташуванні. Також є моделі, в яких відсутнє машинне приміщення і ліфти з сейсмічним датчиком.

Каталог лифтів

Представлені ліфти володіють такими перевагами, як:

 • Спокійний хід і підвищена точність при зупинці.
 • Над комфортні кабіна і низький рівень шуму, що добре для житлових будинків.
 • Панелі управління не піддаються вандалізму, а також кнопки виклику підсвічуються по особливому.
 • Відображення напрямку руху і знаходження кабіни.
 • Станція з мікропроцесорами, з допомогою якої можна управляти.
 • Також, ми нагадуємо про додаткові функції, які можна встановити. Серед них:
 • Вентилятор.
 • Дзеркала в кабінах.
 • Відображення того, що кабіна перевантажена.
 • На дверях кожної кабіни - світловий бар'єр
 • Відображення на табло про розміщення кабіни і її перевантаження, включаючи мовні повідомлення.
 • Механізм, який обмежує доступ (ключ механічного або електронного типу).
 • Індивідуальне позначення кожної зупинки.
 • Дверний привід, за допомогою якого можна регулювати швидкість руху.
 • Частотний регулятор, який регулює швидкість лебідки.

                                  Ліфт пасажирський Могильовліфтмаш - компанія «Портал»   Ліфти пасажирські Могильовліфтмаш - компанія «Портал»   Ліфт пасажирський Могильовліфтмаш - компанія «Портал»

Також, ми створюємо ліфти, які можуть перевозити і підрозділи пожежників. У таких моделях присутні двері шахти, які не піддаються вогню, а на стелі є люк (параметри 700x500 мм). Процес роботи ліфтів проводиться в стандартному режимі використання, до того ж є режим «Перевезення пожежних підрозділів», при якому сам підрозділ керує ліфтом самостійно.

Наш завод виробляє моделі ліфтів, які можуть перевозити пасажирів з неповними можливостями (інвалідними колясками, або інші групи інвалідів). Отвір дверей тут 900 мм. Можлива проектування моделей з дверима телескопічного типу (проріз від 650 до 1200 мм).

Ми освоїли виробництво нових ліфтів для пасажирів без машинного приміщення, які можуть перевозити вантаж від 400, 630 і 1000 кг, пересуваючись зі швидкістю - 1,0 м / с. У[ присутній безредукторну лебідка, розташована під перекриттям шахти.

Ви можете не сумніватися в надійності кожної конструкції ліфта. Ми створюємо наші моделі у відповідності світовим стандартам безпеки, тому проїхавшись в нашому ліфті, Ви відчуєте тільки комфорт і легкість.

Каталог лифтів

Ви можете дізнатися ціни на ліфти на нашому сайті. Купити пасажирський ліфт Могильовліфтмаш можна вже зараз (можлива покупка в кредит).

Пасажирські ліфти в Україні

Таке пристосування як ліфт користується популярністю вже дуже довгий час. Особливо це стосується розвинених і/або густонаселених країн, де відбувається урбанізація і повним ходом міста перетворюються в мегаполіси. Для хмарочосів та інших висотних будівель пасажирські ліфти необхідні та надають можливості для зручного і комфортного переміщення по поверхах.


До однієї з таких країн належить Україна: ліфти в ній застосовуються в кожному місті, адже їх установка можлива починаючи з двоповерхових споруд і країна є одним з яскравих представників урбана.

Які види пасажирських ліфтів користуються успіхом у ліфтобудуванні?

Хоч і найбільш поширеним типом ліфтів є пасажирський для житлових будівель, є також котеджні ліфти, лікарняні, для інвалідів та готелів. Також можливі індивідуальні замовлення, які обговорюються та проектуються окремо.


Пасажирські ліфти умовно поділяються на два типи: з машинним приміщенням і без нього. У першому випадку приміщення може розташовуватися знизу або зверху, у другому випадку воно взагалі відсутнє (варіанти з електроприводом). Більшість виробників успішно виготовляє ліфти обох типажів, надаючи варіації вантажопідйомності, щоб кожен замовник міг вибрати необхідний. Так, крок вантажопідйомності пасажирських ліфтів дорівнює 100-150 кілограмів в діапазоні від 225 до 1500 кг і рухаються вони в середньому від 1 до 3 метрів в секунду.


Найсучасніший та користується успіхом вид пасажирських ліфтів – це кабіни без приводу. Безприводні ліфти в Україні успішно застосовуються, так як економічні, зручні і безшумні. Рух кабіни проводиться за спеціальним роликам та застосовується подібний тип у висотних будівлях. Крім цього виду існують також гідравлічні ліфти. Вони також економні, але використовують велику кількість масла, що загрожує ймовірністю створення пожежонебезпечної ситуації.


Також існує поділ обох видів ліфтів на ті, які з відкритою і закритою шахтою, шахтні або панорамні. Найбільшою популярністю користуються стандартні шахтні, а панорамні використовуються в дорогих готелях і торгових центрах. Завдяки їх можливостям (робляться зі скла), відкривається вид на горизонт або ж на галерею побудов всередині торгових комплексів. Все залежить від призначення та вибору замовника.


У наш час виробники відкривають широкий асортимент вибору для замовників. Можна підібрати ліфт для певного закладу у відповідності з вимогами щодо безпеки, вибрати з панорамним видом або закритий. Також можна оформити індивідуальне замовлення. Широкі варіації вантажопідйомності допомагають знайти оптимальний варіант для кожної споруди. Кожен ліфт можна оснастити окремо додатковими приємними функціями як вентилятор, датчики перевантаження, дверний привід для контролю швидкості при переміщенні, мовні повідомлення з зазначенням номера поверху і т. д.