Вантажні і маловантажні ліфти Могильовліфтмаш

Вантажні і маловантажні ліфти Могильовліфтмаш - компанія «Портал»
 • cargo1
 • cargo2
 • cargo3
 • cargo4
 • cargo5
 • cargo6

Компанія «Портал» представляє Вам моделі вантажних ліфтів, які можуть перевозити вантаж від 100, 250, 500, 1000, 2000, 3200, 5000 і до 6300 кг, при цьому можуть рухатися зі швидкістю 0,22; 0,25; 0,4 і 0,5 м/с. Зазвичай, вантаж може перевозитися як з провідником, так і без. Найчастіше їх використовують в будівлях громадського типу та на підприємствах промисловості (складського, магазинного, ресторанного типу).

Конструкція цих ліфтів виконана таким чином:

 • Виготовлення в стандартному здійсненні. Бувають вижимними і з монорейкою.
 • Легкість в монтажі і в сервісі.
 • Ідеальна станція мікропроцесорів для зручного управління.
 • Є кабіна з більш високою міцністю.
 • Двері кабіни можуть бути суцільного розсувного типу, двері шахти можуть бути орними (у моделей ліфтів ПГ-241М присутні вертикально-розсувні двері шахти з відкриванням вручну).
 • Модель ГВ 1025 має вантажопідйомність 1000 кг, укомплектований дверима автоматичного типу і кабіною.

Ми випускаємо моделі ліфтів для малого вантажу, які можуть перевозити 100 і 250 кг. Вони поширені в ресторанних приміщеннях, бібліотеках або магазинах. Кабіна ліфта створюється завдяки металевим модулzм, її різновиди - прохідна і непрохідна. При вантажопідйомності 250 кг, ліфт оснащений швидко раздвигающими дверима кабіни. Такі ліфти вбудовуються в шахту з цегли, або металевого каркаса.

Ви можете дізнатися ціни на ліфти на нашому сайті. Купити вантажні та маловантажний ліфти Могильовліфтмаш можна вже зараз (можлива покупка в кредит).

Ліфти успішно застосовуються в нашій сфері життя не тільки для перевезення людей, але і для перевезення вантажів. Такі вантажні ліфти мають власні умови і стандарти для установки і монтажу.

Варто почати з вантажопідйомності. Якщо пасажирський ліфт може мати в середньому допустиму вантажопідйомність до 1200-1300 кг, то у випадку з вантажними цифра піднімається до 6000-7000 кг Крім того, вантажні ліфти можуть бути виконані в різних виконаннях: в класичному або з висувними платформами для зручності при горизонтальному переміщенні. Всі пристрої управління знаходяться всередині кабіни, так що для управління ліфтом потрібен провідник, який буде контролювати хід руху. Цим якраз і вантажні ліфти відрізняються від вантажопідйомників. У другому випадку всі кнопки управління знаходяться зовні і переміщення може здійснюватися без людини.


Всі вантажні ліфти повинні мати шахту і поділяються на щоглові, двомачтові трищоглові. Основна відмінність між видами полягає в можливості вантажопідйомності. Так, однощогловий підйомник являє собою конструкцію, яка переміщується по вертикальній щоглі. Її можливості вантажопідйомності досягають 1000 кг. двомачтові ліфти мають таку ж структуру, тільки мають дві несучі щогли. Завдяки такому підходу істотно збільшується корисний простір в кабіні. Кріпиться також, як і однощоглові: кронштейнами в стіну. Вантажопідйомність такого ліфта – до 3000 кг. У випадку з трохмачтовим варіантом все набагато цікавіше. Є три щогли, але одна з них є спільною для двох незалежних кабін. Таке рішення істотно економить кошти при монтажі, і збільшує темпи руху вантажів.


Також існують вантажні ліфти, які піднімають до 250 кг. Ці міні-варіанти використовуються в магазинах та подібних закладах. В основному застосовується вбудована шахта.