Пасажирські ліфти Могильовліфтмаш без машинного приміщення

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Пасажирські ліфти Могильовліфтмаш без машинного приміщення – компанія «Портал»Сьогодні пасажирські ліфти без машинного приміщення є більш ніж популярними. Завдяки використанню передових технологій такий вид ліфтового обладнання широко застосовується як в розкішних готельних комплексах, так і в приватних котеджах або в розважальних центрах. Основними перевагами ліфтових механізмів без машинного приміщення є не тільки їх універсальність і функціональність в роботі, але і простий монтаж.

Під час розробки кожної моделі такого підйомного обладнання особлива увага приділяється технічному супроводу станції управлінні і лебідці, тому ліфти характеризуються високою безпекою та довговічністю. Крім того, такі ліфти оснащені джерелом безперебійного живлення, який відповідає за негайну евакуацію пасажирів, в разі відсутності електроенергії. Завдяки використанню високоякісних комплектуючих деталей і новітніх механізмів пасажирські ліфти без машинного відділенні відрізняються не тільки практичністю, але і мають ряд технологічних переваг і особливостей.

Ліфти без машинного приміщення мають наступні технологічні переваги:

- Конструкційна особливість;
Завдяки відсутності машинного відділення досягається значна економія простору в будь-якій будівлі. Таким чином, можна легко втілити в життя будь-яке архітектурно-дизайнерське рішення.
- Високе енергозбереження;
В підйомних механізмах без машинного приміщення використовується новітня безредукторна лебідка, яка функціонує на основі синхронного електродвигуна типу з магнітами, завдяки чому значно поліпшуються енергоощадні показники. У порівнянні з редукторними лебідками, загальне споживання електроживлення знижено більш ніж на 30%.
- Максимальна безпека і високий комфорт;
Під час використання ліфтової кабіни відсутні шумові, вібраційні і звукові ефекти, завдяки чому таким підйомним механізмом приємно користуватися. Звуковий рівень шуму в ліфтовій кабіні знижений до 60 дБ. Максимальна точність і плавність зупинки робить такий ліфт безпечним вибором.
- Екологічна безпека;
Завдяки застосуванню безредуктивного приводу в якому зовсім немає масла, такий пасажирський ліфт відноситься до нешкідливих і екологічно чистих підйомних механізмів.

Замовити високоякісні пасажирські ліфти без машинного приміщення – це просто з компанією «Могильовліфтмаш».

Компанія «Могильовліфтмаш» надає широкий вибір якісних пасажирських ліфтів без машинного приміщення з високою вантажопідйомністю (400, 630 і 1000 кг) і з осьовою безредукторной лебідкою, яка в таких ліфтах надійно розташована під перекриттям шахти. Висока якість кожної моделі пасажирського ліфта підтверджується сертифікацією Технічного Регламенту Митного союзу ТР ТЗ 011/2011 «Безпека ліфтів». Моделі ліфтів ПБА0410Т, ПБА1010ШТ,
ПБА1010ГТ, ПБА1010КТ, а так само ПБА0610КТ сертифіковані у відповідності з Європейським директивам 95/16/EC, що підтверджує високу якість і безпека підйомних механізмів. Крім того, в кожній моделі ліфтів такого типу задіяні наднові лебідки від таких відомих фірм-виробників, як LANCOR і THYSSEN KRUPP. Додатковою перевагою пасажирських ліфтів з безредуктивной лебідкою є на явність новітніх телескопічних дверей бічного відкриття з зручним отвором до 1200 мм.

Пасажирські ліфти Могильовліфтмаш без машинного приміщення – компанія «Портал»

 

Брошура «Ліфти без машинного приміщення»

Ви можете дізнатися ціни на ліфти на нашому сайті. Купити пасажирський ліфт Могильовліфтмаш без машинного приміщення можна вже зараз (можлива покупка в кредит).