Вертикальний підйомник OTIS

Вертикальний підйомник

Ми постійно працюємо над створенням нових моделей ліфтів, щоб забезпечити безпеку та комфорт усім пасажирам. Особливо, це необхідно тим, кто має обмежені фізичні властивості.

Наші вертикальні підйомники вбудовуются у будь-які типи будівель, при цьому витрати на монтаж та обслуговування - незначні. Всі моделі мають вишуканий дизайн, високу ефективність та надійність.

Модель підйомника, що має вбудовану контрольну панель та панель платформи з висотою 1100 мм йде до Вас разом із шахтою.

Щоб здійснити простіший монтаж інвалідного підйомника, Вам потрібен всього лише проріз 1400 мм х 1600 мм та приямок 50 мм. А якщо не встановлюється приямок, то можна встановити пандус.

Декор для шахти підйомника та метало-каркасна шахта доставляється Вам у готовому виді (не потрібне зварювання). Стінки ліфта можуть бути зі скляних панелей, або зі сталвих листів.

Ви можете обрати необхідний варіант дверей - розміщення з однієї або з двух сторін.

Особливості вертикального підйомника Отіс:

  • відсутність шахти ліфта.
  • відсутність машинного приміщення та приямок.
  • легкий монтаж та використання.
  • надійна та безпечна робота.

Вертикальный подъемник OTIS    - компания СРБК «Портал»

Вертикальний підйомник

Технічна характеристика

Вантажопідйомність: 400 кг
Кількість зупинок: max 6
Швидкість: 0,15 м/с
Висота підйому: max 13 м

 

Коли йде робота по будові ліфтів, може виникнути необхідність поставити вертикальний підйомник-ліфт для інвалідів, адже коли створювалися ці пристрої, був розрахунок для всіх людей без винятку. Установка подібних підйомників дозволяє допомогти людині з обмеженими можливостями пересування, збільшити загальний рівень їх життя. Адже завдання стоїть у подібних випадках максимально допомогти інваліду та максимально порівняти його можливості у пересуванні разом з іншим фізичним оточенням.

На даний момент, на ринку ліфтів є достатня кількість рішень, що дозволяють вибрати необхідний. Всі моделі від будь-якого виробника, завдяки сучасним технологіям, володіють хорошим дизайном та високим рівнем безпеки, що є обов'язковим критеріям для всіх типів ліфтів і підйомників. Одними з найпопулярніших є підйомники від марки OTIS.

Види, на які може ділиться підйомник-ліфт.

В основному, вони класифікуються на два види: з висотою до двох або до чотирьох метрів. Єдина відмінність в тому, що при другому варіанті ставиться додаткова загородна шахта для підвищення рівня безпеки. Такі рішення використовуються нечасто і в оптимальні для установки в тих випадках, коли з якихось причин не можна поставити стандартний ліфт.

Підйомники до двох метрів відрізняються максимальною простотою і зручністю при монтажі. Також вони займають мінімум місця незалежно від місця установки: всередині або зовні. Використовуються в основному для подолання невеликих висот. Наприклад, в межах одного поверху або якщо занадто високий поріг під'їзду з боку вулиці.

У нас на сайті ви можете придбати необхідний варіант вертикального підйомника з урахуванням побажань та особливостей на самих вигідних умовах. Ми завжди готові йти назустріч і допомагати всім людям.