Будівельний підйомник Могильовліфтмаш

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Будівельний підйомник Могильовліфтмаш – компанія «Портал»Будівельний підйомник – це незамінне обладнання, завдяки якому реалізується будь-який будівельний процес. Для того, щоб будівельні роботи були оперативними і безпечними, підьомний механізм повинен відповідати міжнародним регламентам і стандартам якості. Знайти будівельні підйомники високої якості Ви зможете у компанії «Могилевлифтмаш».

Підйомні механізми, які надає завод «Могилевлифтмаш» виконані з високоякісних матеріалів, а так само оснащені сучасним обладнанням, завдяки яким можна швидко реалізовувати ряд найскладніших будівельних робіт. Кабіна підйомника зварена з міцної сталі, а нижня її частина захищений надміцним алюмінієвим листом. Для максимальної безпеки верхня частина підйомника оснащена полікарбонатом з високою ударостійкістю. Крім того, двері кабіни мають електромеханічний контролів, що забезпечує відкривання дверей виключно на зупинці.

Приводний пристрій підйомного механізму розміщується над дахом самої кабіни і складається з трьох або двох редукторів з електродвигунами. Для додаткової безпеки на підйомнику встановлено спеціальний уловлювач з плавним гальмуванням, який можна запустити за допомогою вбудованого обмежувача швидкості.

Секція щогли представлена у вигляді чотирикутної конструкції з високою корозійною стійкістю і висотою до 1508 мм. Для зручності на кожній секції закріплена зубчаста рейка. У підйомниках так само задіяні такі електричні компоненти, як вмикачі і вимикачі, які забезпечують безпеку під час експлуатації. Управління підйомником реалізується з самої кабіни. Всі зупинки і пересування реалізуються згідно з персоналом на об'єкті.

Сьогодні, ВАТ «Могилевлифтмаш» надає широкий вибір вантажних і тротуарних підйомників моделей ПГ-237М. Такі підйомники мають вантажопідйомність до 495 кг, що робить їх найбільш універсальним і продуктивним вибором. Підйомники можна використовувати, як для перевезення будь-яких вантажів на певний склад, так і для вирішення будь-яких торгових яких будівельних завдань. Всі підйомні механізми відповідають міжнародним технічним регламентом ТР ТЗ 010/2011.

Ви можете дізнатися ціни на ліфти на нашому сайті. Купити будівельний підйомник Могильовліфтмаш можна вже зараз (можлива покупка в кредит).

У наш час, коли розвиток і темпи будівництва переходять на новий рівень, завжди виникає необхідність пристосування, яке дозволить надійно піднятися на верхні поверхи та яруси для продовження ремонтних і монтажних робіт. Для цих цілей були створені будівельні ліфти і вантажопідйомники.

Яку класифікацію мають такі ліфти підйомники?

В першу чергу, в залежності від конструкції напрямних. Бувають жорсткі і гнучкі. Переважно використовується перший варіант для руху вгору, коли йде будівництво багатоповерхового будинку і виникає необхідність швидко, що найголовніше, надійно дістатися до місця робіт. У свою чергу, конструкції з жорсткими напрямними поділяються на силові і шахтні. Крім того, підйомники класифікуються за способом монтажу та мобільним можливостям.

Яким повинен бути будівельний ліфт підйомник?

Варто звернути увагу, що при всіх характеристиках у будівельних підйомників немає єдиної індексації. Основним критерієм виступає максимальна вантажопідйомність. Крім них, існують і інші параметри, такі як максимальна висота, на яку може піднятися підйомник; швидкість пересування; потужність; продуктивність; можливість руху по горизонталі (для транспортування вантажу) і т. д.

Також можна знайти два види підйомників з їх організації. Перший вид має вже зібрану структуру і володіє мобільними властивостями, що дозволяють переміщати в необхідну точку. Другий же вид має розбиратися і збиратися на місці необхідного монтажу.

Крім того, в залежності від завдань, бувають підйомники вантажні (тільки для перевезення вантажу) і вантажопасажирські (перевезення людей і вантажів). Логічно припустити, що переважно використовується перший варіант для швидкого доступу будівельників до високих точках. Але різниця між вантажними та вантажопасажирськими ліфтами полягає в тому, що в першому випадку є висувна платформа, що дозволяє переміщати вантаж відносно горизонтальної осі, а в другому – кабіна, не завжди дозволяє здійснювати подібні операції.

Установка будівельного ліфта на вашому об'єкті дозволить виконувати роботу швидко, якісно та надійно. Особливо, коли є такі великі можливості для вибору, завжди можна знайти необхідне рішення.