Вартість установки ліфта

Для отримання пропозиції на ліфт просимо заповнити бланк попереднього запиту. Чим повнішу інформацію вкажете, тим точнішу наші менеджери зможуть надати ціну та комплектацію ліфта. Якщо у Вас виникнуть труднощі чи питання стосовно запиту - можете написати на електронну почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонувати по тел. +3-8-050-585-39-28 ; + 3-8-063-283-31-48;+3-8-096-901-76-50. Поля з значком * обов'язкові для заповнення. Відео пояснення по замовленню ліфта :

Якщо ви вирішили придбати для себе таке устаткування як ліфт, то перш ніж робити замовлення, потрібно визначитися з деякими моментами, які дозволять придбати обладнання , яке найільш відповідатиме Вашим очікуванням , побажанням й приноситиме тільки позитивні моменти в наступні довгі роки його експлуатації :) .


Перше, на що варто звернути увагу − для якої будівлі купується ліфт. Адже ціна на ліфти може варіюватися від вимог безпеки та комфорту для кожного будинку. Якщо покупка здійснюється для лікарняних відділень, то там свій тип ліфтів з певною вантажопідйомністю та вимогами. Так, для лікарняного ліфта створюють кабіну великої площі згідно з підвищеними вимогами щодо використання та безпеки, а також наявністю спеціальних сертифікатів з гігієни для оздоблювального матеріалу (обов'язково нержавіюча сталь).


У разі, якщо ліфт встановлюється в торгових центрах та подібних будівлях, то варто визначитися, який необхідний: панорамний або закритий. Крім того, там також можуть виникнути свої нюанси з монтажу та проектування.


Якщо ліфт встановлюється в котеджних будинках, то потрібен відповідний тип. Котеджні ліфти займають мінімальну кількість місця і мають вантажопідйомністю від 250 кг.


Для готелів, ресторанів і невеликих складних будівель може використовуватися спеціальний вантажопідйомник з підйомом до 250 кг. Їх застосування обмежене перевезенням вантажів з одного поверху на інший.


Для житлових будівель та висоток самим оптимальним варіантом буде пасажирський ліфт. Великий крок вибору вантажопідйомності, а також встановлення додаткових опцій і вибір зовнішнього вигляду (закритий або відкритий, зовнішній чи внутрішній) робить підйомник цього типу найкращим рішенням. Так, панорамний пасажирський ліфт в ціні буде коштувати більше, ніж закритий. Обумовлено це особливостями використання матеріалів та установки.


Також ціна ліфта серйозно може залежати від типу приводу: гідравлічний або електропривод. Перший безшумний, користується популярністю, але при цьому споживає до 200 літрів масла і може стати причиною пожежі, якщо порушити правила безпеки. Електроприводи також набирають популярність, і швидкі безшумні, не споживають масла, і тим самим підвищують рівень екології. Але і коштують подібні рішення дорожче. Є також ліфти з пневматичним приводом, але вони використовуються в виробництві ліфтів відносно рідко.


Як бачимо, вартість установки ліфта залежить від таких параметрів як будова, місце застосування, вантажопідйомність і побажання з додатковими опціями. У будь-якому випадку, для встановлення ліфта ви завжди можете звернутися в нашу компанію, яка є фахівцем з установки ліфтів будь-якого типу та будови, незалежно від вибору об'єкта. Крім того, ми завжди готові обговорити, спроектувати і створити ліфт за індивідуальним замовленням. Завжди можна додати до існуючого рішенням додаткові опції по управлінню, а також дзеркала, мовний сигнал, індикацію на поверхах, аварійний зїзд, систему дистпетчеризації ліфтв і т.д.