Замовити ліфт

 1. Для отримання пропозиції на ліфт просимо заповнити бланк попереднього запиту. Чим повнішу інформацію вкажете, тим точнішу наші менеджери зможуть надати ціну та комплектацію ліфта.Якщо у Вас виникнуть труднощі чи питання стосовно запиту - можете написати на електронну почту srbkportal@ukr.net або зателефонувати по тел. +3-8-050-585-39-28 ; +3-8-073-06-401-04;+3-8-096-901-76-50. Поля з значком * обов'язкові для заповнення. Відео пояснення по замовленню ліфта Ви можете переглянути на нашому ютуб-каналі ( найти який можете в розділі контактна інформація)
 2. Назва установи
  Вкажіть назву установи
 3. Контактна особа*
  Invalid Input
 4. Контактний телефон*
  Вкажіть телефон (лише цифри)
 5. Електронна пошта*
  Вкажіть електронну пошту
 6. Тип ліфта

  Виберіть тип
 7. Привід ліфта


  Виберіть привід
 8. Кількість ліфтів
  Invalid Input
 9. Вантажопідйомність, кг
  Вкажіть вантажопідйомність ліфта
 10. Швидкість руху, м/с
  Вкажіть швидкість руху
 11. Число зупинок*
  Вкажіть число зупинок
 12. Висота підйому, мм (H)
  Вкажіть висоту підйому (H)
 13. Машинне приміщення  Вкажіть тип
 14. Ширина шахти, мм (W)
  Вкажіть ширину шахти
 15. Глибина шахти, мм (G)
  Вкажіть глибину шахти
 16. Висота останнього поверху, мм (S)
  Invalid Input
 17. Приямок, мм (P)
  Invalid Input
 18. Додаткова інформація ( чи потрібно додатково вогнестійке виконання, сейсмічність, чи кабіна ліфта прохідна, яке оздоблення чи виконання ліфта цікавить та ін...)
  Invalid Input
 19.   

Вартість установки ліфта

Якщо ви вирішили придбати для себе таке пристосування як ліфт, то перш ніж робити замовлення, потрібно визначитися з деякими моментами, які дозволять придбати потрібний типаж конкретно для вашого об'єкту.


Перше, на що варто звернути увагу − для якогось будівлі купується ліфт. Адже ціна на ліфти може варіюватися від вимог безпеки для кожного будинку. Якщо покупка здійснюється для лікарняних відділень, то там свій тип ліфтів з певною вантажопідйомністю та вимогами. Так, для лікарняного ліфта створюють кабіну великої площі згідно з підвищеними вимогами щодо використання та безпеки, а також наявністю спеціальних сертифікатів з гігієни для оздоблювального матеріалу (обов'язково нержавіюча сталь).


У разі, якщо ліфт встановлюється в торгових центрах та подібних будівлях, то варто визначитися, який необхідний: панорамний або закритий. Крім того, там також можуть виникнути свої нюанси з монтажу та проектування.


Якщо ліфт встановлюється в котеджних будинках, то потрібен відповідний тип. Котеджні ліфти займають мінімальну кількість місця і володіють вантажопідйомністю до 250 кг.


Для готелів, ресторанів і невеликих складних будівель може використовуватися спеціальний вантажопідйомник з підйомом до 250 кг. Їх застосування обмежене перевезенням вантажів з одного поверху на інший.


Для житлових будівель та висоток самим оптимальним варіантом буде пасажирський ліфт. Великий крок вибору вантажопідйомності, а також встановлення додаткових опцій і вибір зовнішнього вигляду (закритий або відкритий, зовнішній чи внутрішній) робить підйомник цього типу найкращим рішенням. Так, панорамний пасажирський ліфт в ціні буде коштувати більше, ніж закритий. Обумовлено це особливостями установки.


Також ціна ліфта серйозно може залежати від типу приводу: гідравлічний або електропривод. Перший безшумний, користується популярністю, але при цьому споживає до 200 літрів масла і може стати причиною пожежі, якщо порушити правила безпеки. Електроприводи також набирають популярність, і швидкі безшумні, не споживають масла, і тим самим підвищують рівень екології. Але і коштують подібні рішення дорожче. Є також ліфти з пневматичним приводом, але вони використовуються в виробництві ліфтів відносно рідко.


Як бачимо, вартість установки ліфта залежить від таких параметрів як будова, місце застосування, вантажопідйомність і побажання з додатковими опціями. У будь-якому випадку, для встановлення ліфта ви завжди можете звернутися в нашу компанію, яка є фахівцем з установки ліфтів будь-якого типу та будови, незалежно від вибору об'єкта. Крім того, ми завжди готові обговорити, спроектувати і створити ліфт за індивідуальним замовленням. Завжди можна додати до існуючого рішенням додаткові опції по управлінню, а також дзеркала, мовний сигнал, електронну нумерацію поверхів і т. д.