Ліфти OTIS Gen2 без машинного відділення

OTIS Gen2 Дані моделі ліфтів є модернізованим поколінням, де використовуються тільки сучасні технології. Такий ліфт володіє масою переваг:

  • Станція управління не потребує машинному відділенні, так як розташована у верхній частині шахти.
  • Комфортабельний дизайн.
  • Тихий, безшумний хід ліфта.
  • Замість звичайних канатів - зручний ремінь, який набагато простіше встановити.

Якщо Ви будете розтягувати поліуретановий ремінь, то відчуєте, наскільки це краще звичайних канатів, навіть якщо взяти за приклад енергію передачі приводу лебідки. Кожен ремінець має параметри 3 мм в товщині, 30 мм в ширині і 12 маленьких тросів, з яких складається ремінь, роблять його тільки міцнішим. Ви можете використовувати без редукторним, базову лебідку на звичайному магніті, так як ремені є дуже гнучкими. Модель Gen2 володіє дуже простою і зручною системою управління.

Під час процесу поїздки не буде чути звук тертя метала об метал (як це зазвичай відбувається зі звичайними канатами). Вібрація скорочена до мінімуму завдяки спеціальним вбудованим каркасам. Плавність забезпечується завдяки врегульованому приводу з векторним керуванням і частотним датчикам.

Крім усього цього, дані моделі ліфтів є екологічно чистим винаходом. Вони не потребують маслах. Використовують меншу кількість енергії, ніж в інших типах без машинного управління лебідки, так як є радіальні повітряні зазори і постійний магніт синхронного двигуна. Враховуючи всі європейські стандарти, ми створили унікальні електромагнітні фільтри для видалення різних перешкод.

Підводячи підсумок, можна сказати, що таке ліфтове обладнання подарує не тільки безпеку, швидкість і комфортабельність, а й наявність додаткового простору в будівельних проектах різних будівель (комерційних, житлових). Відсутність машинного відділення дозволить побудувати більшу кількість приміщень, при цьому Ви витратите менше коштів на установку.

Ліфти OTIS Gen2 Comfort, без машинного відділення - компанія «Портал»

Пасажирський ліфт Gen2 Comfort

Технічна характеристика

Вантажопідйомність: 320 кг; 450 кг; 480; 630 кг; 900 кг; 1000 кг
Кількість пасажирів: 4; 6; 8; 12; 13 пасажирів
Швидкість: 1,0 м/с
Висота підйому: max 45м

Ліфти OTIS Gen2 Lux, без машинного відділення - компанія «Портал»

Пасажирський ліфт Gen2 Lux

Ліфт цієї моделі в основному призачений для бізнес-центрів, висотних будинків — житлових, офісів, готелей. Ліфти мають дуже елегантний та презентабельний вигляд.

Технічна характеристика

Вантажопідйомність: 800 кг; 1000 кг; 1275 кг; 1600 кг
Кількість пасажирів: 10; 13; 17; 21 пасажирів
Швидкість: 2,0 м/с; 2,5 м/с
Висота підйому max 150 м

Ліфти OTIS Gen2 Premier, без машинного відділення - компанія «Портал»

Пасажирський ліфт Gen2 Premier

Технічна характеристика

Вантажопідйомність: 630 кг; 800 кг; 1000 кг; 1275 кг; 1600 кг; 1800 кг; 2000 кг; 2500 кг
Кількість пасажирів: 8; 10; 13; 17; 21; 24; 26; 33 пасажирів
Швидкість: 1,0 м/с; 1,6 м/с; 1,75 м/с; 2,0 м/с; 2,5 м/с
Висота підйому: max 120 м

 

Аналог ліфтів Отіс без машинного приміщення за більш низькими цінами - ліфти Izamet, які все більше завойовують ринок України, особливо якщо врахувати, що більшість комплектуючих або навіть комплектних ліфтів Отіс - це китайського або російського виробництва. І зараз не той час щоб підтримувати російського виробника...

 

Коли мова заходить про зручність переміщення всередині будівлі, безумовним лідером є ліфт пасажирський. Пройшло вже багато часу з моменту його винаходу, але основне призначення не змінюється: перевезення людей по вертикальній або похилій площині, у випадку з ескалаторами, а також переміщення вантажів і товарів (вантажні ліфти). Але що зазнало ліфтобудування? І якого виду зараз віддається перевага в 21 столітті?

Які бувають ліфти пасажирські?

Основний розподіл відбувається за принципом роботи. Так, на ринку представлено два види: з гідравлічним приводом та електричним.

У першому випадку, установка відбувається переважно в малоповерхових будинках, де швидкість переміщення не настільки важлива. У той же час, таке рішення має недолік: велике споживання масла (близько 200 літрів), а також високу ймовірність загоряння та вибухонебезпечності. Все більша перевага надається другому варіанту – ліфтів з електричним приводом.

Варто почати з того, що вони безшумні. Крім того, вони не використовують олію, що істотно підвищує екологічність і знижує витрати на сам ліфт. Також електричні ліфти, завдяки розвитку сучасних технологій, не потребують машинного приміщення, а це додаткова економія місця і засобів.

Підводячи підсумки варто зауважити, що використання ліфтів з електричним приводом забезпечує більшу кількість вільного місця і меншу кількість витрат на обслуговування. Підвищену швидкість і зручність у використанні, знижене споживання енергії. Не дивно, що рішення стає все більш популярним. Тому наш сервіс також рекомендує використовувати саме цей тип для установки пасажирських ліфтів.