Панорамні ліфти Могильовліфтмаш

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Панорамні ліфти – це гармонійне поєднання новітніх технологій і естетичної привабливості. З кожним роком все більша кількість топ-менеджерів престижних компаній вибирають саме панорамні ліфти, як функціональний та яскравий елемент фірмового стилю. За своєю будовою панорамні ліфти представлені у вигляді прозорих або частково прозорих підйомних механізмів, які не рідко прикрашаються різними декорами. У престижних офісних центрах Лондона саме на одній із стін панорамного ліфта можна побачити оригінальний логотип корпорації або гравіювання з назвою фірми. Крім того, саме з панорамних ліфтових механізмів можна побачити чудові краєвиди. Саме тому в країнах Європейського Союзу панорамні ліфти не рідко розміщують із зовнішнього боку будівлі. Таким чином, можна насолодитися не тільки комфортною та безпечною їздою, але і подивитися на чудові краєвиди, які відкриваються з ліфтової кабіни.

В Україні панорамні ліфти з кожним роком стають тільки популярнішим. Завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду, такі ліфти не рідко вибирають для демонстрації високого статусу підприємства або житлового комплексу. Можливість замовити панорамний ліфт будь-яких розмірів дозволяє таке обладнання встановити навіть в невеликих котеджах.

Основним завданням панорамного ліфта є не тільки естетичну досконалість, але і ряд функціональних особливостей, які виконує ліфт. Під час їзди такий ліфт не шумить, не гуде і різко не зупиняється. В якості скління ліфтової кабіни застосовується спеціальне багатошарове скло, яке є стійким до механічних пошкоджень і різких температурних перепадів.

Однією з найпопулярніших моделей панорамних ліфтів є пасажирський електричний ліфт ЛП-0610БКП. Такий ліфт розрахований у вазі до 630 кг. І відмінно підійде, як для бізнес-центр, так і для житлового комплексу. По всій висоті кабіни встановлено спеціальне напівкругле скло, яке відкриває широкий кут огляду.

Не менш популярним варіантом є панорамний ліфт ЛПМ-10010БГП. Вантажопідйомність такої моделі підйомного механізму становить до 1000 кг, v=1 м/с. Панорамний ліфт ЛПМ-10010БГП має універсальні розміри 1100х2100х2100 мм. З прорізом дверей 800х2000мм., що робить таку модель універсальним вибором. Крім того, кабіна ліфта може бути в непрохідному і прохідному варіанті з повним склінням не тільки стін, але і дверей ліфтової кабіни.

Панорамні ліфти Могильовліфтмаш – компанія «Портал»

Ви можете дізнатися ціни на ліфти на нашому сайті. Купити панорамні ліфти Могильовліфтмаш можна вже зараз (можлива покупка в кредит).