Ліфти izamet

Пасажирський ліфт, Izamet Nature - компанія СРБК «Портал» Вантажний ліфт Izamet - компанія СРБК «Портал»

Пасажирські ліфти IZAMET

Панорамні ліфти IZAMET

Ліфт авто Izamet - компанія СРБК «Портал» Ліфт Izamet German Gift STANDART, CLASSIC, LUX S, LUX L, LUX LS і LUX SS - компанія СРБК «Портал»

Ліфти IZAMET
для автомобілів

Ескалатори IZAMET Ліфти IZAMET German Gift
Ліфти IZAMET для інвалідів Сертифікати ліфти та ескалатори IZAMET Буклет (каталог) ліфтів та
ескалаторів Izamet, лінійка
ліфтів First - 2018

 

Технічний каталог ліфтів Izamet (будівельні завдання)

 

Компанія Izamet була заснована в 1989 році Іллею Златановим в Болгарії. Зараз 2016 рік і лифтостроение зазнало багато змін і Izamet йшла в ногу з часом, надаючи все більш сучасні і актуальні рішення. Як це все починалося і до чого прийшов болгарський виробник?

Хронологія розвитку компанії Izamet

На початкових етапах будівництво здійснювалося в обслуговуванні інших світових виробників. До 1991 році компанія починає виробляти власні підйомники кухонні і вантажні платформи. Починається розвиток в області виробництва ліфтів на новому рівні. Зусилля приводять до того, що в 1992 році починається переломний в позитивну сторону момент: був поданий у розробку пасажирський ліфт. Логічно, що перший час всі комплектуючі були імпортовані з інших країн. Однак така стратегія не залишилася довгостроковою: Izamet незабаром перейшла на комплектуючі вітчизняного виробництва (Болгарія). Такий підхід дозволив вивести завод на міжнародний ринок і закріпитися там у високих позиціях.

Умовно, основний розвиток відбувалася в дві стадії. У першій було придбано будівлю в 6000 квадратних метрів у місті Софія – столиця Болгарії, куди компанія незабаром переїхала і отримала широкі можливості для розвитку і модернізації. Там і освоїлася модель безредукторних двигунів, які відрізнялися від класичних відсутністю машинного приміщення. Такий підхід суттєво економить місце і засоби для обслуговування.

Нової віхою в розвитку заводу стала сертифікація в Європейському Союзі. Директива 95/16 дозволила Izamet виробляти і проектувати ліфти та ескалатори в країни європейського співтовариства. Ринок був розширений, у результаті чого був потрібен додатковий поштовх для розвитку. Друга стадія якраз і полягала в купівлі будівлі квадратурою 42 000 квадратних метрів в місті Дупница. Наслідком такої покупки стало збільшення потужностей, початок побудови нових моделей ескалаторів і вантажопідйомників для торгових будинків і вихід на лідируючі позиції з продажу в ЄС.

Компанія є одним з Топових виробників ліфтів та вантажопідйомників за допомогою підвісці-ременя. Так, компанія стала використовувати новий матеріал ременя під назвою GUDO. Його особливістю є висока міцність і тривалий цикл використання (понад 65 років, близько 50 млн циклів). Крім того, економиться до 70% електроенергії, що вважається досить високим показником в порівнянні з конкурентами.

Підсумки.


компанія
Izamet – міжнародний гарант якості в галузі виробництва ліфтів. Компанія має представництва в 10 різних країнах, елітне житло в Болгарії обладнується саме ліфтами від цього заводу. Асортимент не обмежений класичним виконанням ліфтів. Це можуть бути моделі вантажні, лікарняні, панорамні, автомобільні. Крім того, можливе виготовлення за індивідуальним замовленням. Всі ліфти від Izamet відрізняються не тільки надійністю, але і відносно високою швидкістю. Так, залежно від обраної моделі, швидкість може змінюватись від 0,15 до 2,5-3 м/с. Завдяки твердій вірі і зусиллям, Izamet стала одним з лідерів продажу та виробництві ліфтів. Надійність та якість завжди понад усе, і компанія доводить це з кожним роком, випускаючи найкращі рішення на ринку виробництва ліфтів.