Ліфти OTIS Neva з верхнім машинним відділенням

OTIS Neva

Наша компанія Отіс пропонує Вам розглянути модель ліфта OTIS NEVA. Вона є енергозберігаючою та повністю відповідає програмі "Шлях до природи" («The Way To Green»).

Завдяки многорічному широкому досвіду наших проектологів-професіоналів, новітнім світовим технологіям виробництва та унікальним рішенням в області дизану створювалсь модель OTIS NEVA. Ваші поїздки будуть надійними, комфортними та безпечними, тому що ми здійснюємо виробництво тільки з сучасних матеріалів, які до того ж, забезпечують захист навколишнього середовища.Ліфт зазвчай вбудовують у житлові, адміністративні, офісні будівлі, а також у готелі, торгові та культурні центри.

Стандартна комплектація даної моделі складається з безредукторної лебідки (з високою ефективністю), ReGen (регенеративного приводу), а ще багато додаткових функцій, що економлять Вашу енергію до 70 %. Модель OTIS NEVA пройшла сертифікацію згідно до Європейського стандарту VDI4707-1. Також цю модель можна віднести до "природних", так як вона захищає навколишнє середовище (для безредукторної лебідки не потрібне масло).

Ліфти OTIS Neva, верхнє машинне відділення - компанія «Портал»

Ліфт OTIS Neva

Технічна характеристика

Висота підйому: max 90м
Вантажопідйомність: 400 кг; 630 кг; 1000 кг
Кількість пасажирів: 5; 8; 13 пасажирів
Швидкість: 1,0 м/с; 1,6 м/с