Ескалатори OTIS XO-508

XO-508

Otis пропонує модель ХО-508, де присутня модульна конструкція, модернізовані пристрої безпеки та вишуканий дизайн. Ця модель може підніматись на висоту до 8 метрів, та призначень може бути безмежно багато.

Спираючись на європейські та українські норми безпеки, була створена модель ХО-508, що має всі пристрої захисту. Також, ескалатор має повну відповідність до жорстких міжнародних стандартів.

Для цієї моделі Ви можете обрати або сходи з нержавіючою сталі, або з алюмінієвого сплаву. Щоб забезпечити повну надійність під час роботи та відповідність нормам, ми випробували їх у різних нетипових ситуаціях.

Щоб енергія споживалась повільніше, та витрати на користування також були меншими, ескалатор ХО-508 обладнали лебідкою з високою ефективністю та приводною системою.

Був розроблений спеціальний режим ETA-PLUS, при якому тепло від електродвигуна менше виділяється, тому і затрати енергії менші. Часто, економія досягає 10 %.

В цій моделі пирсутній режим "Уповільнення-прискорення", або "Старт-стоп", завдяки наявному опціонному приводу з частотним урегулюванням.

Завдяки наявним корисним функціям, Ви зберігаєте енергію, зменшуєте витрати на експлуатацію, враховуючи при цьому інтенсивність потоків людей та тип будівлі.

Ескалатори OTIS XO-508 - компанія «Портал»

Ескалатор XO-508

Технічна характеристика

Висота підйому: 1,5-8 м
Кут нахилу: 30/35 °
Ширина східців: 600, 800, 1000 мм
Швидкість: 0,5 м/с