Ліфти OTIS Gen2 панорамні

OTIS Gen2

Пасажирський ліфт OTIS Gen2 Panorama - компанія «Портал»Пасажирський ліфт OTIS Gen2 Panorama - компанія «Портал»Якщо Ви вже знаєте, що таке панорамний ліфт, то Ви напевно цікавитеся архітектурою. Бо саме архітектори розробляють проектировку таких моделей. Майстри своєї справи створюють панорамні моделі для огляду всього приміщення, або найближчих околиць, тим самим проект стає складніше. У кожного, хто їздив в таких ліфтах залишаються незабутні відчуття.

Моделі Otis вражають багатьох своїми конструкціями, можливостями і дизайном. А все тому, що наші архітектори мають величезний досвід роботи в будівельних проектах не лише в нашій країні, але і по всіх континентах. Otis проводить серйозну політику, в результаті якої ми щоразу намагаємося знайти унікальні інженерні рішення, що б задовольнити будь-яку потребу клієнта.

Вдалим прикладом є панорамні ліфти в торгових центрах. Здійснюючи на ньому поїздку, люди бачать потоки продажів, людей, одягу, і це викликає ще більший інтерес придбати щось нове. Таким чином підвищується купівельна активність всього торгового центру.

Пасажирський ліфт OTIS Gen2 Panorama - компанія «Портал»

Пасажирський ліфт Gen2 Panorama

Технічна характеристика

Вантажопідйомність: 320-2500 кг
Кількість пасажирів: 4-33 пасажирів
Швидкість: 1,0-2,5 м/с
Висота підйому: max 120м