Історія співпраці з Отісом. Ліфти OTIS з верхнім машинним відділенням.

Протягом 2007-2013 років наша Компанія співпрацювала з компанією OTIS, яка є виробником ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок. За цей період нами було поставлено та встановлено близько 70 одиниць такого обладнання на території України.

Левову частку із поставленого та змонтованого обладнання становили пасажирські і вантажні ліфти для експлуатації в житлових будинках та інших об’єктах.

З огляду на постійні зміни в національній економіці та ринку з продажу і обслуговування ліфтового обладнання зокрема ми були вимушені прийняти ріщення про припинення поставки обладнання OTIS.

Звертаємо Вашу увагу!

Вся інформація, яка так чи інакше стосуються обладнання OTIS та міститься у нижченаведених статтях, була актуальна станом на грудень 2013 року.

 

OTIS 2000

Ліфти OTIS, верхнє машинне відділення - компанія «Портал»
  • 20001
  • comfort
  • lux
  • style

Модель ліфта Otis 2000 вразить кожного своєю унікальністю, комфортом, безпекою. Його відносять до ліфтів найвищого світового класу, і це правда. Ця модель давно підкорила не лише Україну, а й Європу своїм плавним переміщенням, скороченням відмов, а так же роботою без значного шуму. Матеріали, з яких виготовлений ліфт, прослужать дуже довго, гарантуючи Вам надійність кожної поїздки.

Ця модель розроблялася спеціально для нашої Батьківщини - України, що б показати, що й ми можемо створювати сучасне, високоякісне обладнання. Виробництво ліфтів - у київському заводі, який має модернізоване обладнання, тому що виходить продукція найвищої якості. Підтвердження - це те, що першим виробником по Україні, який отримав міжнародний сертифікат якості ISO 9001, є компанія Otis. Як і по всьому світу, ця компанія гарантує якість і надійність завдяки сучасним технологіям, арсеналу професіоналів і дисципліною.

Ліфти Otis 2000 володіють перевагою - повна відповідність Європейським ліфтовим канонам і "Правилам будови та безпечної експлуатації ліфтів. Суміщення новітніх європейських технологій та української бази надає дуже доступні ціни своїм клієнтам.

Ще одна особливість даної моделі - суміщення вишуканого дизайну разом з антивандальним покриттям, що найчастіше важливо в наших умовах. Otis 2000 може здійсняться в трьох варіаціях - "Люкс", "Комфорт" і "Стиль". До кожного варіанту можна застосувати не одне дизайнерське рішення, що дозволить створити справжній шедевр, який удосконалить інтер'єр будь-якого будинку.

Основні технічні характеристики

Вантажопідйомність: 400 кг; 630 кг; 1000 кг.
Кількість пасажирів: 5; 8; 13.
Швидкість: 1,0 м / с; 1,6 м / с.
Висота підйому: max 85м.
Верхнє машинне відділення.
   
На даний момент більшість комплектующих даного ліфта - виготовлено в Росії, також є комплектації китайського виробництва та ін.