Про компанію «Портал»: ліфти та ескалатори

 

 
 
Автомобіль компанії "Портал", ліфти та ескалатори, монтаж ліфтів, Івано-ФранківськАвтомобіль компанії "Портал", ліфти та ескалатори, монтаж ліфтів, Івано-ФранківськАвтомобіль компанії "Портал", ліфти та ескалатори, монтаж ліфтів, Івано-Франківськсертифікат Машіко Івансертифікат Машіко Іван

      Реалізуємо та обслуговуємо пасажирські ліфти, маловантажні та вантажні ліфти, панорамні ліфти, ліфти для автомобілів, спеціальні ліфти для інвалідів та ескалатори. Також продаємо запчастини і компоненти для ліфтів, ескалаторів та траволаторів (пасажирських конвеєрів).

      СРБК «Портал» вже біля десяти років є одним з лідерів поставки і встановлення ліфтів та ескалаторів як в місті Івано-Франківськ, так і по всій Україні.

      Змонтовані ліфти та ескалатори практично у всіх регіонах Українах, загальною кількістю більше 400 шт.

      Одночасно проводимо монтаж ліфтів практично по всій України. Також здійснюєм поставку та монтаж ліфтів до Молдови та Польщі.

      Ми безпосередньо представляємо українські та світові заводи-виробники ліфтів та ескалаторів, серед яких:

      З виробниками заключені дилерські та довгостокові зовнішньоекономічні договора, що дозволяє максимально налагодити співпрацю, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Імпортуєм ліфти з Болгарій, Білорусії, США, Іспанії та багатьох інших країн.    

      Обладнання відповідає всім Європейським українським нормам та техніці безпеки. Має відповідні сертифікати та документи на відповідність Технічному регламенту та іншим вимогам згідно законодавства.

      До кожного клієнта в нас індивідуальний підхід , що забезпечує найкраще виконання його завдань. Виконуємо підбір ліфтів та ескалаторів такого виробництва, комплектації та цінової категорії, що завжди залишить клієнта задоволеним та налаштованим на подальшу взаємовигідну співпрацю з нашою компанією.

      Компанія «Портал» виконує комплекс високопрофесійних послуг у сфері ліфтів, ескалаторів, траволаторів, що включає поставку ліфтів та ескалаторів, їх монтаж та пусконалагоджування, обслуговування ліфтів та ескалаторів, реєстрацію в Держпромгірнагляді, ремонт та модернізацію.

      Працівники компанії пройшли навчання на заводах-виробниках, що забезпечує професійність та якість виконуваних робіт.                   

      Компанія має весь комплект дозволів та ліцензій на відповідну діяльність по ліфтам, ескалаторам та траволаторам: Ліцензія Серія АД № 031863; Дозвіл № 138.14.26.


Наша компанія особливу увагу приділяє щоб обладнання яке ми пропонуєм відповідало всім новим технічним нормам і регламентам, для чого й берем активну участь в семінарах...