Ліфти BAS-elevator

Ліфти BAS-elevator Lux MR - компанія «Портал»

Lux MR

Lux MR - це гармонійне поєднання високої функціональності і стильного дизайну. Кабіна ліфта виготовлена із дзеркальної, рельєфною або кольоровий нержавіючої сталі. Автоматичні двері ліфтової кабіни виконані з кольорової або дзеркальної нержавійки, яка є максимально стійкою до будь-яких механічних пошкоджень. У середині ліфта є дзеркало з розміром ½, м'яке точкове або люмінісцентне освітлення, зручні поручні, а так само підлогу, який обирається клієнтом залежно від стилю самого ліфта.

 

Ліфти BAS-elevator Lux L - компанія «Портал»

Lux L

Lux L виготовлений з міцної ламінованої сталі, а так само оснащений автоматичними дверима з кольорової, рельєфною або нержавіючої сталі категорії (INOX SATINE). У середині ліфтової кабіни є круглі кути, які виконані з кольорової або дзеркальної нержавійки, кольорове дзеркало ½, поручні, точковий або люмінесцентний світло, а так само індивідуально розроблений підлогу.

 

Ліфти BAS-elevator Lux S - компанія «Портал»

Lux S

Lux S - це практичний і функціональний ліфт з широким спектром цільового призначення. Кабіна ліфта виконана з нержавіючої сталі з фабричним PVC покриттям металу. Двері ліфтової кабіни виготовлені з окінплейта, завдяки чому ліфт є стійким, як до різких перепадів температур, так і до механічних пошкоджень. Усередині кабіни, ліфт оснащений круглими кутами з INОХ SATINE. Ліфт має кольорове або ціле дзеркало 1/2 і індивідуально обраний підлогу. Для такого ліфтового обладнання пропонується точкове або люмінісцентне освітлення.

 

Ліфти BAS-elevator CLASSIC - компанія «Портал»

CLASSIC

CLASSIC - це класична модель ліфта, яка виконана з міцної нержавіючої сталі (INOX SATINE) з фабричним покриттям металу. Двері виготовлені з скінплейта або з нержавіючої сталі. Такий ліфт простий у використанні і не вимагає проведення додаткових дизайнерських робіт.

 

Ліфти BAS-elevator NATURE - компанія «Портал»

NATURE

NATURE - це індивідуально розробляються конструкції ліфтового обладнання згідно світовим стандартам якості. Ліфти категорії NATURE гармонійно поєднують в собі високу функціональність і розкішний зовнішній вигляд.
Основним матеріалом ліфтової кабіни є вдала комбінація дерева з будь-якими іншими матеріалами. Крім того, в такому ліфті може бути присутнім різна інкрустація або позолота. Дизайн ліфтової кабіни розробляється індивідуально за замовленням клієнта.
Ліфти NATURE має наступні функціональні можливості:
• Покажчик руху ліфтової кабіни;
• Фіксація поверхів з біжать стрілами;
• На явность електронного завіса;
• Звуковий супровід прибуття ліфтової кабіни на поверх;
• Сучасний вбудований вентилятор;
• У разі відсутності електрики робота ліфта здійснюється на аварійному живленні;
• Селективна система управління для зварювання ліфта;
• Система карткового виклику ліфтової кабіни.
Функціональний і якісний ліфт може бути представленим в самому різному стильовому рішенні. Для реалізації стильової ідеї ліфта використовуються високоякісні матеріали, які відповідають міжнародним стандартам європейської якості. Звернувшись до наших фахівців, Ви зможете уточнити асортимент матеріалів і вибрати унікальний дизайн.

 

Ліфти BAS-elevator малі вантажні ліфти для ресторанів-компанія «Портал»

Малі вантажні ліфти для ресторанів

Малі вантажні ліфти для ресторанів - це істинна знахідка для сучасної кухні. Завдяки швидкій і безшумної роботі, такі ліфти допомагають швидко приготувати смачні страви та під час обслужити клієнтів. Ліфти для ресторанів виконані зі спеціальної харчової нержавіючої сталі і мають дві практичні ручки, завдяки яким зручно переносити страви. Стильний дизайн, відмінна функціональність і довговічність в роботі зробили такий ліфт інструментом для формування високого статусу ресторану.

 

Ліфти BAS-elevator вантажний ліфт- компанія «Портал»

Грузовий ліфт

Вантажний ліфт - це відмінне рішення для безпечного підйому будь-яких вантажів. Такий ліфт має вантажну об'ємність від 500 кг до 5 т., І дозволяє транспортувати, як пасажирів, так і будь-яку техніку. Ліфт виготовлений з понад потужної нержавіючої сталі і оснащений ручними дверима.

 

Ліфти BAS-elevator CLASSIC - компанія «Портал»

Classic

Classic - це категорія спеціального ліфтового обладнання для готелів і приватних квартир. Інтер'єрна частина ліфта виконана з натурального дерева з зручними поручнями. Правильно підібрана колірна гамма у поєднанні із стильним дизайнерським рішення стануть незамінним атрибутом демонстрації високого статусу і відмінного смаку господаря будинку або готельного комплексу.

 
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ви можете дізнатися ціни на ліфти на нашому сайті. Купити ліфти BAS-elevator можна вже зараз (можлива покупка в кредит).