Ліфти для автомобілів Izamet

Ліфти для автомобілів виробляють як з пластифікованого металу так і з нержавіючої сталі.
Двері можуть бути:
  • ручні двустворчатi, вкриті ґрунтовкою;
  • автоматичні двері з пластифікованого металу;
  • автоматичні двері з нержавійки Inox Satine.
Також Izamet випускає гідравлічні платформи для автомобілів, що дозволяє набагато ефективніше використовувати місця на внутрішніх парковках.

Ліфт для автомобілів Izamet - компанія «Портал»

Ви можете дізнатися ціни на ліфти на нашому сайті. Купити ліфти для автомобілів Izamet можна вже зараз (можлива покупка в кредит).

Ліфти для автомобілів

Сучасні технології в виробництві ліфтів вже давно дозволили перевозити не тільки людей і різні вантажі, але і цілі автомобілі, хоч і сам винахід відносно новий. Яка їх відмінність від вантажних аналогів? Чому варто брати автомобільний ліфт, а не такий же вантажний підйомник?

По-перше, тому що ліфти для автомобілів виконуються таким чином, щоб в нього вмістився автомобіль, а водієві не потрібно було б виходити з машини. Тобто він піднімається разом з машиною наверх.

По-друге, авто-ліфти роблять із спеціального пластифікованого металу. Хоча можна знайти варіанти з нержавіючої сталі.

За типажем ліфти для автомобілів поділяються на гідравлічні і електричні. Гідравлічні вирішення найбільш популярні і мають такі переваги як плавний хід і точна зупинка. Плавний хід дозволяє скоротити навантаження на ліфтові конструкції, а точна зупинка буде необхідна тим автовласникам, у яких машина має низький поріг або діаметр коліс. Електричні авто-ліфти також використовуються, але на порядок рідше.

Також варто врахувати такі моменти, як прохідність кабіни. Мається на увазі можливість виїзду заднім ходом, у випадках, якщо авто-ліфти встановлені в бізнес-центрах та подібних закладах. Що стосується дверей, то безпосередньо в кабіні вони відсутні. Вони є в шахті і самим популярним рішенням є двері з напівавтоматичним відкриттям. Можна вставити двері з ручним відкриттям. Такий варіант буде бюджетніший.

За замовчуванням ліфти для автомобілів проводяться з фіксованими розмірами вантажопідйомністю від 3000 до 6000 кг. При цьому, завжди можна замовити індивідуальний проект з урахуванням всіх побажань.