Енергозберігаючі ліфти Могильовліфтмаш

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Енергозберігаючі ліфти Могильовліфтмаш – компанія «Портал» Енергозберігаючі ліфти Могильовліфтмаш – це гармонійне поєднання високої функціональності, стильного дизайну та високої економічності. Згідно з останніми дослідженнями саме такий вид ліфтів є не тільки фінансово вигідним рішенням, але і довговічним. На сьогоднішній день саме показники електроенергії є основними при загальній оцінці ефективності будь-якого обладнання.

ВАТ "Могилевлифтмаш" з 2008 року реалізовує випуск новітніх енергозберігаючих ліфтів серії ЛП-0401БЭ і ЛП-0463БЭ. Одним з основних переваг таких підйомних механізмів є на явність спеціального регулятора швидкості, який живить ліфтову лебідку. Таким чином, досягається значна економія електроенергії в момент щоденного використання. Середній показник економії електрики в порівнянні зі стандартною моделлю ліфтів становить 34,7%. У тому випадку якщо ліфтове обладнання має двошвидкісний електродвигун, то середня витрата електричної енергії становить - 3,54 кВт/год. Для одностороннього двигуна показник коливається до - 2,31 кВт/год.

Завдяки високим функціональним можливостям, енергозберігаючі ліфти знайшли своє застосування в якості відмінною заміни застарілих моделей пасажирських ліфтів. Монтаж таких ліфтів відбувається не тільки без заміни противаги і кабіни, але і комплектуючих деталей. Таким чином, можна встановити підьомний механізм із значною економією фінансових витрат. Встановлене енергозберігаюче обладнання має ряд технологічних переваг і особливостей, завдяки яким використання таких ліфтів є не тільки економічно вигідними, але і безпечним.

Енергозберігаючі ліфти Могильовліфтмаш – компанія «Портал» Основними перевагами енергозберігаючих ліфтів є:

  • Плавність гальмування і розгону під час пересування ліфтової кабіни;
  • Зниження загальної маси лебідки, завдяки відсутності маховика;
  • Значне збільшення життєдіяльності лебідки за рахунок зниженою навантаження на черв'ячну пару;
  • Обмеження струмів двигуна під час пуску до трьох разів;
  • Фінансово-доступний одношвидкісний двигун,.

Енергозберігаючі ліфти Могильовліфтмаш – компанія «Портал» Моделі енергозберігаючих ліфтів моделей ЛП-0463БЭ (ЛП-0401БЭ) мають такі особливості:

  • Лебідка виготовлена з поліпшеними технічними характеристиками на базі сучасного похилого редуктора. Завдяки односторонньому двигуну, який використовується у лебідки, ліфтовий механізм працює без поштовхів і шумів при розгоні. Крім того, загальна вага лебідки становить всього 360 кг.;
  • Ліфтова кабіна транспортується на об'єкт в розібраному стані і складається з нового купе і надійного каркаса.;
  • Якість дверей шахти підтверджується РЄ (міжнародний знак маркування);
  • Вся автоматика, а так само електропривод виготовлений на основі новітнього мікропроцесорного управління відповідно до стандартів ПУБЭЛ.

Сучасні моделі енергозберігаючих ліфтів - чудове фінансово-вигідне рішення як для житлового будинку, так і для офісного центру.

Ви можете дізнатися ціни на ліфти на нашому сайті. Купити енергозберігаючий ліфт Могильовліфтмаш можна вже зараз (можлива покупка в кредит).