Про виробника

Ліфти FUJI

Про нас

Ми - організація Yida EXPRESS ELVATOR CO., Ltd створені колективними силами Китаю і Америки. Розташовані в вільній зоні економіки - провінції Чжецзян, місто Хучжоу, район Нанксунь. У Китаї ми займаємо лідируючі позиції серед підприємств, які займаються розробкою, монтажем, ремонтом, виготовленням, а також техобслуговуванням ліфтів і ескалаторів. У 2009 році був стрибок нових можливостей завдяки співпраці з компанією Еxpress USA Elevator, Ltd. За допомогою злиття наших компаній, західні технології вивели нас, компанію Yida, на вищий рівень розвитку.

Наша організація розташовується на площі в 105 000 метрів квадратних, має в арсеналі 450 співробітників, третина з яких займаються інженерно-технічними розробками. Маючи таку команду, обладнання найвищої якості, а так само керуючись передовим менеджментом за технологіями, ми виробляємо першокласний асортимент:

  • пасажирських ліфтів з машинним відділенням і без машинного відділення в житлових масивах і адміністративних установах,
  • вантажних та лікарняних ліфтів,
  • гідравлічних і автомобільних підйомників,
  • ескалаторів,
  • пасажирських конвеєрів.

Створюючи наш продукт, ми спираємося на світові стандарти якості та безпеки, відповідаємо за всіма пунктами необхідних правових документів. Виходячи з цього, якість обладнання та обслуговування у нас - найкраще. Тому, ліфти нашого виробництва, а так само Yida express ескалатори з миттєвою швидкістю підкорили не тільки ринок Китаю, а й інші закордонні країни, які розташовуються на території Близького Сходу, Центральної та Східної Азії, Південно-Східної Азії, Європи, Південної Америки та Північної , Африки і це не весь список! Якщо трохи підсумувати, то це близько 45 країн, де розташувалися галузі по нашому підприємству, що б надавати систематичну, високоякісну технічну підтримку, а також надавати вузькоспеціалізоване обслуговування для кожного клієнта.

Необхідність ринку в цій сфері дуже швидко зростає, тому ми, Yida Еxpress, намагаємося наші можливості з виготовлення ліфтового обладнання збільшити по максимуму. Зараз, йде будова двох величезних заводів (площа яких 68000 метрів квадратних). В них будуть розташовуватися інженерно-технічні офіси, спеціалізовані вежі для тест-драйву кожного ліфта (висота близько 110 метрів). Ми плануємо випускати щорічно обсяг не менше 15 000 ліфтового обладнання. Новий завод Yida Express примножить виробництво ліфтового обладнання та ескалаторів.

Yida Express - це не тільки найкраща якість продукції у сфері ліфтів і ескалаторів. Це згуртованість всієї команди заради однієї єдиної, але такий значущої мети - досягти нових висот у всіх сенсах цього виразу.