Ліфти та ескалатори. Застосування, актуальність і розвиток виробництва.


В умовах великих міст-мегаполісів, коли висота будівель досягає сотню поверхів, продаж ліфтів розвивається і буде залишатися актуальним ще довгий час.

Читати далі

 

Ліфт – вантажопідйомна машина, що здійснює рух вертикально прямий (вгору-вниз) і допомагає перевозити вантажі або людей, в залежності від призначення. Перше будівництво ліфта приписують до 236 року до н. е. Архімеду. Зараз, вартість ліфта залежить та відрізняється не тільки класифікацією, але і приводом:

 

   -   З електричним приводом. У таких ліфтах застосовується електричний привід та електронна станція керування ліфтом, електричні пристрої безпеки та освітлення. Не рахуючи інших допоміжних елементів.

 

   -   З гідравлічним приводом. Подібний пристрій для ліфтів використовується в основному для малоповерхових будівель, де швидкість переміщення і висота не принципова і, крім того, обмежена. Одним з істотних недоліків гідравлічних ліфтів є застосування великої кількості масла (180-220 літрів). Такий підхід загрожує вибухонебезпечністю та відсутністю екології. Зараз, подібне рішення серйозно програє електричним ліфтам, їм не потрібно масло та користування є більш безпечним.

 

Особливу увагу привертають до себе не тільки вантажні (перевезення товарів, матеріалів тощо), але і ліфти пасажирські. Логічно припустити, що будуть застосовані різні вантажопідйомності для них. Але для пояснення особливостей, рекомендованих виробників для придбання та інших моментів, буде використовуватися формат "запитання-відповідь".

 

Встановлення ліфта якого типу найбільш прийнятно в наш час?

Читати далі

Ми живемо в 21 столітті, де вся перевага будується на якості  та зручності. Так, раніше для побудови ліфтів було необхідно машинне приміщення. Зараз, технологія вже досить давно дозволила використовувати метод БМП (без машинного приміщення). Такий підхід допомагає скоротити витрати на електроенергію і заощадити місце. Ліфти можливо купити у нашому представництві.  Так, СРБК «Портал» є представником компанії Izamet, яка ввела цей революційний тип собі на озброєння. Тому замовляючи у нас проект, будьте впевнені, що все буде зроблено за сучасними технологіями та проведена установка ліфта без БМП.

 

Які ліфти в Україні користуються найбільшою популярністю?

Читати далі

Варто почати з того, що Україна – велика розвинена держава з великими урбаністичними містами. Для забезпечення найбільшої зручності для переміщення у великих будинках і були придумані ліфти. Так, у розвинених містах використовуються всі типи ліфтів: починаючи від вантажних, закінчуючи пасажирськими і котеджними. Все залежить від призначення того чи іншого ліфта чи підйомника.

 

Для того, щоб купити ліфт, достатньо зв'язатися з нами за допомогою контактних номерів, які вказані на сайті. Наш персонал володіє високим рівнем професіоналізму і відповість на всі запитання.

 

Яка компанія забезпечує найбільш стабільне виробництво ліфтів?

Читати далі

На ринку є кілька великих заводів, які зможуть допомогти в цьому. Найкращі з них – Могильовліфтмаш (Білорусь) і компанія Izamet (Болгарія). Обидві фірми вже давно на ринку виробництва ліфтів і мають великий досвід. Також обидві компанії володіють необхідними сертифікатами для роботи в Євросоюзі та СНД. У кожної з них своя історія, яка починалася з якісного виробництва в малих обсягах і переросла в велике об'ємне виробництво, не змінюючи при цьому якості та поняття «ліфт-обслуговування». Також ми пропонуєм ліфти власної торгової марки TM ЛІФТПОРТАЛ, відповідно сертифіковані та виготовлені під нашим контролем.

 

Щодо ескалаторів? Займається компанія подібними установками?

Звичайно! Ми маємо великий досвід монтажу ліфтів та ескалаторів включно.

 

Читати далі

Ескалатор – конструкція або підіймально-транспортний механізм, яка виглядає у вигляді сходів з нахилом 30-35 градусів і використовується для зручного переміщення людей між рівнями (метро, торгові комплекси тощо).

 

Наші рішення завжди надійні та мають великий запас гарантії на використання, тому при покупці ескалаторів завжди можна бути впевненим, що проектування, установка і саме пристосування буде на вищому рівні якості. Втім, це стосується не тільки ескалаторів, але і ліфтів, які представлені в асортименті. СРБК «Портал» який завжди готовий служити гарантом якості і високої продуктивності.

 

Joomla Plugins

Класифікація ліфтів за конструкцією:

складні механізми для комфортного переміщення вантажу й пасажирів

Кожна людина, яка користується ліфтом, настільки звикла до цього механізму, що сприймає його роботу як належне. А тим часом кожен тип ліфтів має свої конструктивні особливості, які можуть бути цікаві людям, що захоплюються вивченням механіки й точних наук. Люди з таким колом інтересів погодяться, що крім візуальної простоти, ліфт - це складний механізм з декількома робочими вузлами, функціональність яких ідеально збалансована.

Електричний, гідравлічний й пневматичний приводи - основа конструкції ліфту!

Всі ми знаємо, що за видом приводу ліфти можна розділити на:

- ліфт з електричним приводом (найпоширеніший вид ліфтів);

- ліфт з гідравлічним приводом (не дуже поширений, оскільки ефективний на невеликих висотах);

- ліфт з пневматичним приводом (як й гідравлічний, ефективний тільки на висоті в декілька поверхів).

Ці три види приводів ліфту можна вважати основою, на базі якої провідні компанії виготовляють свою продукцію з різними конструктивними рішеннями.

Широке застосування ліфтів - від простих домашніх конструкцій до панорамних рішень!

Класифікувати ліфти за типом конструкції досить складно, але все ж можна спробувати:

1. Домашні ліфти мають найпростішу конструкцію й призначені для функціонування в котеджах. Найчастіше мають пневматичний або гідравлічний привід.

2. Ліфти для людей з обмеженими можливостями. Вони мало відрізняються від домашніх ліфтів, але мають більш широку кабіну, щоб не заважати руху людини на візку, а також відрізняються більш плавним ходом.

3. Ліфти для будівництва – це потужні підйомники, які слугують для доставки будматеріалів на верхні поверхи. Також до них можна віднести ножиціподібні платформи.

4. Пасажирські й вантажопасажирські ліфти, які розміщені майже у всіх житлових будинках й мають електричний привід.

5. Панорамні ліфти. Їх особливістю є відсутність шахти й можливість встановлення на будь-якому етапі будівництва будинку.

6. Система паркування автомобілів. Цей вид ліфтів спочатку викликав якесь побоювання у автолюбителів, але активне використання на Заході зробило їх популярними й у нас.

7. Ліфти з монорельсом. Такі конструкції виготовляються для того, щоб зменшити навантаження на каркас будівлі - майже все навантаження йде саме на монорельс.