Ліфти та ескалатори. Застосування, актуальність і розвиток виробництва.


В умовах великих міст-мегаполісів, коли висота будівель досягає сотню поверхів, продаж ліфтів розвивається і буде залишатися актуальним ще довгий час.

Читати далі

 

Ліфт – вантажопідйомна машина, що здійснює рух вертикально прямий (вгору-вниз) і допомагає перевозити вантажі або людей, в залежності від призначення. Перше будівництво ліфта приписують до 236 року до н. е. Архімеду. Зараз, вартість ліфта залежить та відрізняється не тільки класифікацією, але і приводом:

 

   -   З електричним приводом. У таких ліфтах застосовується електричний привід та електронна станція керування ліфтом, електричні пристрої безпеки та освітлення. Не рахуючи інших допоміжних елементів.

 

   -   З гідравлічним приводом. Подібний пристрій для ліфтів використовується в основному для малоповерхових будівель, де швидкість переміщення і висота не принципова і, крім того, обмежена. Одним з істотних недоліків гідравлічних ліфтів є застосування великої кількості масла (180-220 літрів). Такий підхід загрожує вибухонебезпечністю та відсутністю екології. Зараз, подібне рішення серйозно програє електричним ліфтам, їм не потрібно масло та користування є більш безпечним.

 

Особливу увагу привертають до себе не тільки вантажні (перевезення товарів, матеріалів тощо), але і ліфти пасажирські. Логічно припустити, що будуть застосовані різні вантажопідйомності для них. Але для пояснення особливостей, рекомендованих виробників для придбання та інших моментів, буде використовуватися формат "запитання-відповідь".

 

Встановлення ліфта якого типу найбільш прийнятно в наш час?

Читати далі

Ми живемо в 21 столітті, де вся перевага будується на якості  та зручності. Так, раніше для побудови ліфтів було необхідно машинне приміщення. Зараз, технологія вже досить давно дозволила використовувати метод БМП (без машинного приміщення). Такий підхід допомагає скоротити витрати на електроенергію і заощадити місце. Ліфти можливо купити у нашому представництві.  Так, СРБК «Портал» є представником компанії Izamet, яка ввела цей революційний тип собі на озброєння. Тому замовляючи у нас проект, будьте впевнені, що все буде зроблено за сучасними технологіями та проведена установка ліфта без БМП.

 

Які ліфти в Україні користуються найбільшою популярністю?

Читати далі

Варто почати з того, що Україна – велика розвинена держава з великими урбаністичними містами. Для забезпечення найбільшої зручності для переміщення у великих будинках і були придумані ліфти. Так, у розвинених містах використовуються всі типи ліфтів: починаючи від вантажних, закінчуючи пасажирськими і котеджними. Все залежить від призначення того чи іншого ліфта чи підйомника.

 

Для того, щоб купити ліфт, достатньо зв'язатися з нами за допомогою контактних номерів, які вказані на сайті. Наш персонал володіє високим рівнем професіоналізму і відповість на всі запитання.

 

Яка компанія забезпечує найбільш стабільне виробництво ліфтів?

Читати далі

На ринку є кілька великих заводів, які зможуть допомогти в цьому. Найкращі з них – Могильовліфтмаш (Білорусь) і компанія Izamet (Болгарія). Обидві фірми вже давно на ринку виробництва ліфтів і мають великий досвід. Також обидві компанії володіють необхідними сертифікатами для роботи в Євросоюзі та СНД. У кожної з них своя історія, яка починалася з якісного виробництва в малих обсягах і переросла в велике об'ємне виробництво, не змінюючи при цьому якості та поняття «ліфт-обслуговування». Також ми пропонуєм ліфти власної торгової марки TM ЛІФТПОРТАЛ, відповідно сертифіковані та виготовлені під нашим контролем.

 

Щодо ескалаторів? Займається компанія подібними установками?

Звичайно! Ми маємо великий досвід монтажу ліфтів та ескалаторів включно.

 

Читати далі

Ескалатор – конструкція або підіймально-транспортний механізм, яка виглядає у вигляді сходів з нахилом 30-35 градусів і використовується для зручного переміщення людей між рівнями (метро, торгові комплекси тощо).

 

Наші рішення завжди надійні та мають великий запас гарантії на використання, тому при покупці ескалаторів завжди можна бути впевненим, що проектування, установка і саме пристосування буде на вищому рівні якості. Втім, це стосується не тільки ескалаторів, але і ліфтів, які представлені в асортименті. СРБК «Портал» який завжди готовий служити гарантом якості і високої продуктивності.

 

Joomla Plugins

Ліфт у нашому житті - найцікавіші факти

Сьогодні ліфт став невід'ємною частиною нашого життя, особливо у великих містах. Але з часу появи і до сих пір дана конструкція залишається об'єктом забобонів і страхів. Тому ми зібрали найцікавіші факти, які допоможуть подивитися на ліфт трошки іншими очима.

Найперший та найостанній…
Появу ліфту приписують древнім єгиптянам в період будівництва пірамід. Саме тоді придумали примітивний пристрій, за допомогою якого піднімали кам'яні блоки. Першою людиною, яка мала в своєму палаці ліфт, є французький король Людовик XV.
Технології так швидко розвиваються, що важко назвати найсучасніший ліфт. Сьогодні ліфти встановлюють у найбільш дивовижних місцях - в акваріумах, на зовнішній стороні будівель, на скелях та інше. Наприклад, в Китаї спорудили ліфт «ста драконів» - скляну конструкцію на схилі 330-метрової скелі. Ліфт Байлонг вважається ще й найшвидкісним у світі.

Найменший та найбільший…
Найменший ліфт для однієї людини був створений в 50-х роках минулого століття. Його власником був російський чиновник, який вважав, що конструкція такого розміру (площа підлоги займала 0,5 м кв.) - найбезпечніша.
Найбільший пасажирський ліфт вміщує 80 чоловік одночасно. Виробник таких ліфтів - Mitsubishi Electric. Найбільшим вантажопідйомним ліфтом є спеціальна конструкція для підняття кораблів. Знаходиться він у Китаї на гідроелектростанції «Три ущелини». Вага даної конструкції складає 15,5 тонни. Для зручного підняття суден у ліфті також побудований басейн.

Найнезвичайніші…
Якщо ви шукаєте гострих відчуттів, прокотіться у ліфті без дна. Він розташований у торговому центрі у Лондоні. Підлога створена як 3D-ілюзія, тому, коли заходиш у ліфт, здається, що робиш крок у прірву.
Не менше захоплення викликає ліфт у акваріумі, який знаходиться у Німеччині. Конструкція розташована у середині 25-метрового акваріуму, у якому живуть близько 50 видів риб.
Незабутні відчуття також подарує вам і найвищий зовнішній ліфт Хамметшванд, який розташований у гірській місцевості Швейцарії. Він здатний підняти пасажирів на 153-метрову висоту.

Найвища будівля - без ліфта ніяк…
Найвища будівля знаходиться у Чикаго, і у ньому працюють 106 ліфтів. Щоб прискорити переміщення пасажирів, встановлено 16 двоповерхових ліфтів, які приймають і висаджують пасажирів одразу з двох поверхів.