Ліфти та ескалатори. Застосування, актуальність і розвиток виробництва.


В умовах великих міст-мегаполісів, коли висота будівель досягає сотню поверхів, продаж ліфтів розвивається і буде залишатися актуальним ще довгий час.

Читати далі

 

Ліфт – вантажопідйомна машина, що здійснює рух вертикально прямий (вгору-вниз) і допомагає перевозити вантажі або людей, в залежності від призначення. Перше будівництво ліфта приписують до 236 року до н. е. Архімеду. Зараз, вартість ліфта залежить та відрізняється не тільки класифікацією, але і приводом:

 

   -   З електричним приводом. У таких ліфтах застосовується електричний привід та електронна станція керування ліфтом, електричні пристрої безпеки та освітлення. Не рахуючи інших допоміжних елементів.

 

   -   З гідравлічним приводом. Подібний пристрій для ліфтів використовується в основному для малоповерхових будівель, де швидкість переміщення і висота не принципова і, крім того, обмежена. Одним з істотних недоліків гідравлічних ліфтів є застосування великої кількості масла (180-220 літрів). Такий підхід загрожує вибухонебезпечністю та відсутністю екології. Зараз, подібне рішення серйозно програє електричним ліфтам, їм не потрібно масло та користування є більш безпечним.

 

Особливу увагу привертають до себе не тільки вантажні (перевезення товарів, матеріалів тощо), але і ліфти пасажирські. Логічно припустити, що будуть застосовані різні вантажопідйомності для них. Але для пояснення особливостей, рекомендованих виробників для придбання та інших моментів, буде використовуватися формат "запитання-відповідь".

 

Встановлення ліфта якого типу найбільш прийнятно в наш час?

Читати далі

Ми живемо в 21 столітті, де вся перевага будується на якості  та зручності. Так, раніше для побудови ліфтів було необхідно машинне приміщення. Зараз, технологія вже досить давно дозволила використовувати метод БМП (без машинного приміщення). Такий підхід допомагає скоротити витрати на електроенергію і заощадити місце. Ліфти можливо купити у нашому представництві.  Так, СРБК «Портал» є представником компанії Izamet, яка ввела цей революційний тип собі на озброєння. Тому замовляючи у нас проект, будьте впевнені, що все буде зроблено за сучасними технологіями та проведена установка ліфта без БМП.

 

Які ліфти в Україні користуються найбільшою популярністю?

Читати далі

Варто почати з того, що Україна – велика розвинена держава з великими урбаністичними містами. Для забезпечення найбільшої зручності для переміщення у великих будинках і були придумані ліфти. Так, у розвинених містах використовуються всі типи ліфтів: починаючи від вантажних, закінчуючи пасажирськими і котеджними. Все залежить від призначення того чи іншого ліфта чи підйомника.

 

Для того, щоб купити ліфт, достатньо зв'язатися з нами за допомогою контактних номерів, які вказані на сайті. Наш персонал володіє високим рівнем професіоналізму і відповість на всі запитання.

 

Яка компанія забезпечує найбільш стабільне виробництво ліфтів?

Читати далі

На ринку є кілька великих заводів, які зможуть допомогти в цьому. Найкращі з них – Могильовліфтмаш (Білорусь) і компанія Izamet (Болгарія). Обидві фірми вже давно на ринку виробництва ліфтів і мають великий досвід. Також обидві компанії володіють необхідними сертифікатами для роботи в Євросоюзі та СНД. У кожної з них своя історія, яка починалася з якісного виробництва в малих обсягах і переросла в велике об'ємне виробництво, не змінюючи при цьому якості та поняття «ліфт-обслуговування». Також ми пропонуєм ліфти власної торгової марки TM ЛІФТПОРТАЛ, відповідно сертифіковані та виготовлені під нашим контролем.

 

Щодо ескалаторів? Займається компанія подібними установками?

Звичайно! Ми маємо великий досвід монтажу ліфтів та ескалаторів включно.

 

Читати далі

Ескалатор – конструкція або підіймально-транспортний механізм, яка виглядає у вигляді сходів з нахилом 30-35 градусів і використовується для зручного переміщення людей між рівнями (метро, торгові комплекси тощо).

 

Наші рішення завжди надійні та мають великий запас гарантії на використання, тому при покупці ескалаторів завжди можна бути впевненим, що проектування, установка і саме пристосування буде на вищому рівні якості. Втім, це стосується не тільки ескалаторів, але і ліфтів, які представлені в асортименті. СРБК «Портал» який завжди готовий служити гарантом якості і високої продуктивності.

 

Joomla Plugins

Ліфти для інвалідів – рішення проблем, непомітних для здорових людей

Люди з проблемами опорно-рухового апарату щодня стикаються з проблемами, які непомітні для інших людей. Особливо важко доводиться людям, які прикуті до інвалідного візка, адже вони далеко не завжди можуть дістатися до потрібного їм місця. Звичайні сходи можуть стати для них непереборною перешкодою.

Турбота про інвалідів за кордоном – на високому рівні!
В Європі та Америці інваліди можуть вести повноцінне життя, оскільки їх проблеми вирішуються на державному рівні. Держава зобов'язує домовласників і всіх інших обладнати свої будівлі ліфтами та підйомниками для інвалідів, щоб не обмежувати пересування цих людей.

У нас починають більше дбати про інвалідів – проектують нові будинки і ремонтують старі з урахуванням потреб таких людей!
В нашій країні наявність ліфтів для інвалідів у будинках і автотранспорті – скоріше приємний виняток, ніж правило. Але не все так погано: ситуація з ліфтами для інвалідів поліпшується. Є тенденція проектувати будівлі з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями. Ліфти для інвалідів стали з'являтися в новобудовах, а також у старих будинках після капітального ремонту.

Ліфти для інвалідів мають ряд особливостей!
Такий підйомник повинен мати більш широкі двері для того, щоб людина могла вільно в'їхати в ліфт, а також простору кабінку, щоб інвалід міг вільно розвернутися в інвалідному кріслі. Ці ліфти також мають більш плавно зупинятися, а двері – закриватися більш повільно. Кабіна у даному типі ліфтів оснащується поручнями.

Основні типи підйомників для інвалідів

1. Підйомна платформа. Як правило, такі ліфти встановлюються всередині будинку і дозволяють підніматися людям у візках вздовж сходів на спеціальних платформах.
2. Відкриті вертикальні підйомники. Дані конструкції використовують всередині або зовні будівлі. Вони легко встановлюються і мають підвищену безпеку.
3. Котеджні ліфти, перероблені для потреб інвалідів.
4. Платформи для транспорту. Це пневматичні підйомники, які встановлюють на громадський транспорт.

Виробництво ліфтової техніки для людей з обмеженими можливостями розвивається, і є надія, що незабаром ці люди зможуть вести звичайне життя без будь-яких перешкод.