Ліфти та ескалатори. Застосування, актуальність і розвиток виробництва.


В умовах великих міст-мегаполісів, коли висота будівель досягає сотню поверхів, продаж ліфтів розвивається і буде залишатися актуальним ще довгий час.

Читати далі

 

Ліфт – вантажопідйомна машина, що здійснює рух вертикально прямий (вгору-вниз) і допомагає перевозити вантажі або людей, в залежності від призначення. Перше будівництво ліфта приписують до 236 року до н. е. Архімеду. Зараз, вартість ліфта залежить та відрізняється не тільки класифікацією, але і приводом:

 

   -   З електричним приводом. У таких ліфтах застосовується електричний привід та електронна станція керування ліфтом, електричні пристрої безпеки та освітлення. Не рахуючи інших допоміжних елементів.

 

   -   З гідравлічним приводом. Подібний пристрій для ліфтів використовується в основному для малоповерхових будівель, де швидкість переміщення і висота не принципова і, крім того, обмежена. Одним з істотних недоліків гідравлічних ліфтів є застосування великої кількості масла (180-220 літрів). Такий підхід загрожує вибухонебезпечністю та відсутністю екології. Зараз, подібне рішення серйозно програє електричним ліфтам, їм не потрібно масло та користування є більш безпечним.

 

Особливу увагу привертають до себе не тільки вантажні (перевезення товарів, матеріалів тощо), але і ліфти пасажирські. Логічно припустити, що будуть застосовані різні вантажопідйомності для них. Але для пояснення особливостей, рекомендованих виробників для придбання та інших моментів, буде використовуватися формат "запитання-відповідь".

 

Встановлення ліфта якого типу найбільш прийнятно в наш час?

Читати далі

Ми живемо в 21 столітті, де вся перевага будується на якості  та зручності. Так, раніше для побудови ліфтів було необхідно машинне приміщення. Зараз, технологія вже досить давно дозволила використовувати метод БМП (без машинного приміщення). Такий підхід допомагає скоротити витрати на електроенергію і заощадити місце. Ліфти можливо купити у нашому представництві.  Так, СРБК «Портал» є представником компанії Izamet, яка ввела цей революційний тип собі на озброєння. Тому замовляючи у нас проект, будьте впевнені, що все буде зроблено за сучасними технологіями та проведена установка ліфта без БМП.

 

Які ліфти в Україні користуються найбільшою популярністю?

Читати далі

Варто почати з того, що Україна – велика розвинена держава з великими урбаністичними містами. Для забезпечення найбільшої зручності для переміщення у великих будинках і були придумані ліфти. Так, у розвинених містах використовуються всі типи ліфтів: починаючи від вантажних, закінчуючи пасажирськими і котеджними. Все залежить від призначення того чи іншого ліфта чи підйомника.

 

Для того, щоб купити ліфт, достатньо зв'язатися з нами за допомогою контактних номерів, які вказані на сайті. Наш персонал володіє високим рівнем професіоналізму і відповість на всі запитання.

 

Яка компанія забезпечує найбільш стабільне виробництво ліфтів?

Читати далі

На ринку є кілька великих заводів, які зможуть допомогти в цьому. Найкращі з них – Могильовліфтмаш (Білорусь) і компанія Izamet (Болгарія). Обидві фірми вже давно на ринку виробництва ліфтів і мають великий досвід. Також обидві компанії володіють необхідними сертифікатами для роботи в Євросоюзі та СНД. У кожної з них своя історія, яка починалася з якісного виробництва в малих обсягах і переросла в велике об'ємне виробництво, не змінюючи при цьому якості та поняття «ліфт-обслуговування». Також ми пропонуєм ліфти власної торгової марки TM ЛІФТПОРТАЛ, відповідно сертифіковані та виготовлені під нашим контролем.

 

Щодо ескалаторів? Займається компанія подібними установками?

Звичайно! Ми маємо великий досвід монтажу ліфтів та ескалаторів включно.

 

Читати далі

Ескалатор – конструкція або підіймально-транспортний механізм, яка виглядає у вигляді сходів з нахилом 30-35 градусів і використовується для зручного переміщення людей між рівнями (метро, торгові комплекси тощо).

 

Наші рішення завжди надійні та мають великий запас гарантії на використання, тому при покупці ескалаторів завжди можна бути впевненим, що проектування, установка і саме пристосування буде на вищому рівні якості. Втім, це стосується не тільки ескалаторів, але і ліфтів, які представлені в асортименті. СРБК «Портал» який завжди готовий служити гарантом якості і високої продуктивності.

 

Joomla Plugins

Ліфти в кіно та літературi - реальні та фантастичні сюжети

Поява ліфта викликала свого часу захоплення та здивування у людей. Сьогодні це звичайний для нас засіб пересування, але нові винаходи в галузі будівництва ліфтів не перестають дивувати. Тому інтерес до ліфтів не зникає, особливо у творчих особистостей.
Скільки ви знаєте фільмів та розповідей, де в центрі сюжету виявився саме ліфт та пов'язані з ним пригоди головних героїв? Якщо трохи, ми розповімо вам про декілька популярних фільмiв та розповідях, де «головним героєм» є саме ліфт.

Ліфти в кіно – фільми жахів, від яких тремтять коліна!

Фільм «Ліфт» 2001 року – фантастичний бойовик, створений режисерами двох країн - США та Нідерландів. Сюжет досить простий - поломка ліфтів в величезному будинку на 102 поверхи, яка викликає паніку та психоз у пасажирів. Туристи, які поспішали насолодитися красивою панорамою великого міста, змушені рятувати свої життя та молитися про те, щоб механік знайшов причину поломки...

Фільм «Ліфт» 2011 року – ще одна гостросюжетна американська картина з такою ж назвою, але трохи іншим сюжетом ... У ліфті багатоповерхового будинку застрягають «в режимі екстреної зупинки» кілька людей. Замкнутий простір та безвихідь ситуації починають на кожного пасажира діяти згубно та викликають величезну паніку. Чим обернеться для людей різного соціального статусу та різних поглядів таке закінчення та боротьба за виживання?

Фільм «Ліфт» 2006 року – це вже російський трилер про ліфт, який постійно рухається ... П'ятеро незнайомих людей опинилися в ліфті, який почав рух, але зупинятися не збирається. Стресова ситуація на кожного по-своєму вплинула, та всіх охопив безмежний відчай. Чим закінчиться «рух ліфта в нікуди» для героїв фільму?

Фільм «Кохання в ліфті» 2010 року. Досить жахів, час насолодитися й іншими почуттями. Комедійна мелодрама американських режисерів розповідає про те, як можуть швидко зародитися прекрасні почуття. Необхідно тільки опинитися в потрібному місці з потрібною людиною!

Ліфти в літературі - фантастичні сюжети про майбутнє!

У літературі ліфти зустрічаються найчастіше в фантастичних творах. Наприклад, можна почитати розповідь відомого світового фантаста з Шрі-Ланки Артура Кларка «Фонтани раю». Письменник розповідає про будівництво орбітального ліфта в XXII столітті, за допомогою якого людство знайде другий шанс на відродження.

Серія книг дитячого російського письменника Андрія Фролова «Місто ліфтів» розповість нам про «розумні» ліфти, які вміють думати, давати поради. У кожного ліфта свій характер й свої життєві цілі - все як у людей... Але одного разу герої оповідань потраплять в незнайомий ліфт високо класу, з якого й почнеться дивна пригода трьох підлітків.